04192024pia

Hokej a hokejové správy, aktuality z mesta Levice

Skaličania v Leviciach vydolovali dva body, hokejisti Levíc padli po nájazdoch

LEVICE 18. septembra 2019 - Levickí hokejisti nastúpili na svoj tretí tohtosezónny domáci zápas proti Skalici. V zápase, ktorý sa odohral 18. septembra, Levičania napokon získali len jeden bod, keďže hráčom zo Záhoria podľahli po nájazdoch 2:3.

Prvá tretina zápasu bola bezgólová. V druhej tretine Levičania vyhrávali 1:0 od 4 minúty 57 sekundy gólom Nováka v presilovej hre, na 2:0 zvyšoval opäť Novák v 6 minúte a 52 sekunde takisto v presilovej hre. Z ďalšej presilovej hry, tentokrát na strane hostí, ešte do konca druhej tretiny, znížili hostia gólom Smidu na 1:2. V tretej tretine Trnka vyrovnal na 2:2 a tak sa išlo do predĺženia. Tam gól nepadol a tak nasledovali samostatné nájazdy, v ktorých ani raz domáci gól nestrelili, no hostia áno. Z Levíc si tak vezú 2 body.

HK Levice – HK Skalica 2:3 sn (0:0, 2:1, 0:1, 0:0)