04202024sob

Hokej a hokejové správy, aktuality z mesta Levice

Levičanom sa proti Capitals darilo strelecky menej, futsalisti víťazne v Nových Zámkoch

LEVICE 15. septembra 2019 - V druhom kole Slovenskej hokejovej ligy sa v Leviciach predstavil jeden z ašpirantov na postup do najvyššej súťaže Bratislava Capitals. Zápas sa odohral 13. septembra.

DREVEX Zlaté Moravce - stavebné rezivo

Pred veľmi peknou diváckou návštevou lepšie začali hostia, keď sa v 5. minúte ujali vedenia. Domácim chvíľku trvalo, kým sa otriasli a behom troch minút dokázali otočiť výsledok na 2:1. Pred odchodom do kabín sa podarilo Bratislavčanom vyrovnať. V ďalšom priebehu duelu hostia dominovali a boli lepším a efektívnejším mužstvom. V druhej tretine sa zápas lámal a v čase od 24 - do 30. minúty dali tri góly. V záverečnej tretine sa Levičania pokúšali o malý zázrak, súper im to však neumožnil. V 50. minúte svietilo na ukazovateli skóre – 2:6 a bolo o osude troch bodov rozhodnuté. V záverečných minútach videli diváci ešte štyri góly, konečný výsledok je pre domáci team dosť krutý.