11192019uto

Hokej a hokejové správy, aktuality z mesta Levice

Tomáš Segíň, kapitán HK Levice: "Zápas sme si užívali..."

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 8. marca 2019 - Piaty barážový zápas o postup do 1. hokejovej ligy si na zvolenskom ľade hokejisti HK Levice podľa ich kapitána Tomáša Segíňa doslova užívali. Hladkým víťazstvom 9:0 v tomto zápase Levičania vyhrali barážovú sériu 4:1 a zabezpečili si tak postup do 1. hokejovej ligy.

Tomáš Segíň, kapitán HK Levice: Zápas sme si užívali...

Zápas mali Levičania celý čas pod kontrolou, o čom svedčí aj výsledok. "Súper mal minimum šancí a v podstate sme hrali len v útočnom pásme. Do hry sa v tomto zápase zapojili všetci hráči ako aj náhradný brankár. Zápas sme si užívali, chalani si na ľade dopriali a posledný zápas sezóny vysoko vyhrali. Baráž sme vyhrali a boli jednoznačne lepší tím," povedal Segíň.

Heluz akcia - Marand stavebniny

 

"Čo sa týka osláv, boli sme si, čo sme domáci hráči v Leviciach sadnúť a dopriali sme si nejaké to pivko :)," dodal kapitán levických hokejistov.

Dnes (piatok 8.3.2019, pozn. redakcia) majú hokejisti Levíc po tréningu spoločné fotenie a o týždeň fanúšikov čaká autogramiáda.

Autogramiáda víťazov 2. hokejovej ligy a tímu, ktorý si vybojoval postup do 1. hokejovej ligy, sa bude konať v OC Dituria dňa 16.3.2019 od 16:00 do 18:00 hod. Čakajú na vás podpisové kartičky, plagáty, darčeky, fotenie s hráčmi aj s majstrovským pohárom.

zdroj: www.leviceonline.sk, foto: Facebook HK Levice

Nakúpdoma.sk - eshop - Byt a domácnosť, elektronika a spotrebiče, šport a fitness, kuchyňa, pánska a dámska móda, obuv, Topshop produkty, alko-nealko nápoje, kozmetika Zľavaonline.sk - paleta najlepších zliav Sexland.sk - všetko pre Vaše potešenie

POZRITE SI TIEŽ:

Nakúpdoma.sk - eshop - Byt a domácnosť, elektronika a spotrebiče, šport a fitness, kuchyňa, pánska a dámska móda, obuv, Topshop produkty, alko-nealko nápoje, kozmetika
Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre