06152024sob

Polícia v Leviciach vyzýva motoristov k zvýšeniu disciplinovanosti, zvýšil sa počet nehôd s následkami na zdraví

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 20. mája 2024 - Okresné riaditeľstvo Policajného zboru (OR PZ) Levice oznamuje a vyzýva občanov na zvýšenú opatrnosť. Ako informuje mesto Levice na svojej Facebook stránke, Okresný dopravný inšpektorát OR PZ v Leviciach v poslednom období roka 2024 zaznamenal zvýšený počet dopravných nehôd s následkami na zdraví zúčastnených osôb.

Polícia v Leviciach vyzýva motoristov k zvýšeniu disciplinovanosti, zvýšil sa počet nehôd s následkami na zdraví

Z uvedeného dôvodu Polícia vyzýva motoristickú verejnosť k dodržiavaniu pravidiel cestnej premávky a zvýšeniu disciplinovanosti. "Zvýšiť je potrebné aj opatrnosť najmä voči cyklistom, chodcom, osobám so zdravotným postihnutím a starým osobám. Vodiči by sa mali správať ohľaduplne hlavne v miestach zvýšeného pohybu chodcov, v blízkosti priechodov pre chodcov a v blízkosti škôl," dodáva mesto.

Za účelom ovplyvnenia súčasnej situácie dopravný inšpektorát prijal opatrenia na elimináciu vzniku dopravných nehôd s následkami na zdraví a zvyšuje počet policajtov a hliadok na cestách. "Zameriavať sa budú hlavne na dodržiavanie zákazu požívania alkoholických nápojov pred jazdou, dodržiavanie pravidiel cestnej premávky chodcami, cyklistami, motocyklistami, dodržiavanie pravidiel cestnej premávky vodičmi voči chodcom a dodržiavanie najvyššej dovolenej rýchlosti," uzatvára mesto Levice.

zdroj a foto: Facebook mesto Levice

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie
...

KVALITNÝ NÁBYTOK, SVETLÁ A SVIETIDLÁ, ZNAČKOVÝ ALKOHOL, KÁVA - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre