05282024uto

Levický závod Haleon sa bude rozširovať, presunie sa do nej zatváraná britská výroba

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 6. mája 2024 - Levický závod Haleon sa bude rozširovať, presunie sa do nej zatváraná britská výroba zubných pást Sensodyne zo závodu v Maidenheade. Ako informovala manažérka pre internú a externú komunikáciu spoločnosti Haleon Levice, s.r.o. Hedviga Péliová, levický závod je aktuálne na začiatku tohto procesu a hlavné zameranie teraz smeruje na podporu kolegov z Maidenhead závodu v Anglicku.

Levický závod Haleon sa bude rozširovať, presunie sa do nej zatváraná britská výroba

V priebehu nasledujúcich mesiacov bude mať firma bližšie informácie o náborovom pláne ako aj o tom, kedy a ako sa tieto objemy presunú do Levíc. "Naše výrobné portfólio bude rovnaké aj po presune produktov a budeme pokračovať vo výrobe zubných pást Sensodyne a parodontax ako doteraz," dodala Péliová.

Hlavnou výhodou levického závodu je jeho dizajn vo forme dodávateľského centra (Supply Hub), kedy dodávatelia obalového materiálu a logistické centrum sídlia v tesnom susedstve, čo vplýva na vyššiu efektivitu výroby zubnej pasty a znižovanie našej environmentálnej stopy. "V súčasnosti začali prípravy plánu pre postupný transfer produktov, ako aj nábor ľudí. V priebehu nasledujúcich mesiacov, po ukončení konzultačného obdobia v Anglicku ohľadom zatvorenia závodu v Maidenhead, budeme mať už podrobnejšie informácie o transfere produktov do levického závodu," priblížila manažérka pre internú a externú komunikáciu spoločnosti.

zdroj a foto: Haleon

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie
...

KVALITNÝ NÁBYTOK, SVETLÁ A SVIETIDLÁ, ZNAČKOVÝ ALKOHOL, KÁVA - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre