10232020pia

Piklerovej triangel v levickom Materskom centre Medulienka

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 12. októbra 2020 - Do Materského centra (MC) Medulienka v Leviciach zakúpili Piklerovej triangel. Ako informovali Veronika Gráfová Holečková a Martina Šlapáková Ballová z MC Medulienka, je to športová pomôcka, ktorá kladie dôraz na prirodzenosť a pohyb.

Piklerovej triangel v levickom Materskom centre Medulienka

Je dôležité rešpektovať tempo a individualitu dieťaťa, ktoré sa učí skúšaním, skúsenosťou a hľadaním vlastných riešení. "Čo to vlastne je? Ide o úplne jednoduchú pomôcku z dreva, ktorá pripomína rebriny, akurát tvoria áčko alebo trojuholník so zaoblenými hranami kvôli bezpečnosti. Je pevný a robustný, výškou prispôsobený dieťaťu. Môže byť prírodnej farby dreva alebo farebný. Piklerovej triangel aktivuje a podnecuje u detí motorický rozvoj, koncentráciu a podporuje u detí dôveru vo vlastné schopnosti. Je ideálnou pomôckou na rozvoj pohybu a voľnú hru," opísala novú pomôcku Šlapáková Ballová.

Piklerovej triangel v levickom Materskom centre Medulienka

Maminy v MC dbajú na zdravie svojich detí a preto ich podporujú v športe. Projekt bol realizovaný s podporou Nitrianskeho samosprávneho kraja. "Tešíme sa, keď si s detičkami túto pomôcku naplno užijeme.
Touto cestou by sme radi poďakovali poslancom Nitrianskeho samosprávneho kraja k podpore materského centra Medulienka v tejto neľahkej situácii," dodali pracovníčky MC.

Piklerovej triangel v levickom Materskom centre Medulienka

zdroj a foto: Veronika Gráfová Holečková, Martina Šlapáková Ballová

VÝHODNÁ REKLAMA NA LEVICEONLINE.SK a TVTEKOVHONT TU. TERAZ AKCIA! Objednajte si u nás reklamu na určité obdobie a získate ju na 2x dlhšie!

Výhodná reklama na Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT

Podporte projekt celoregionálnej internetovej televízie TVTEKOVHONT

Pozrite si videoreportáže TVTEKOVHONT tu: https://www.youtube.com/tvtekovhont

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Prečítajte si:

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre