06152024sob

Materské centrum Medulienka ďakuje za podporu oslavy Dňa matiek v Leviciach 2019

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 15. júla 2019 - Materské centrum (MC) MEDULIENKA – občianske združenie usporiadalo 11.mája v Parku M.R.Štefánika najväčšiu oslavu Dňa matiek v Leviciach. V spolupráci s Úniou materských centier na Slovensku tak vytvorili podujatie, na ktorom sa v jeden deň na rôznych miestach Slovenska stretlo a zaregistrovalo vyše 26 tis. účastníkov, ktorí si takýmto spôsobom uctili tento krásny sviatok.

Materské centrum Medulienka ďakuje za podporu oslavy Dňa matiek v Leviciach 2019

MC Medulienka sa touto cestou chce poďakovať lokálnym firmám a organizáciám, ktoré podporili toto podujatie v Leviciach. "Veľmi si vážime Vašu spoluprácu.
Spoločne sme tak vytvorili pre deti krásny deň s ešte krajším počasím. V tento rok sa podujatia zúčastnil rekordný počet ľudí, a to 2006 zaregistrovaných," povedala Martina Šlapáková z MC Medulienka.

DREVEX Zlaté Moravce - stavebné rezivo

Pri registrácii dostávali rodiny milý darček. Kúpou tomboly ľudia podporili chod občianskeho združenia Medulienka. "V parku vytvorili detičkám stanovištia športové kluby, jazyková škola a iné združenia venujúce sa deťom. Moderátorom programu boli Roman Mihalka a Martina Zigová. Hlavným prekvapením pre detičky bolo vystúpenie Zahrajka zo Spievankova, ktorý nás spolu s vílou zaviedli do rozprávkovej krajiny," priblížila Šlapáková.

Materské centrum Medulienka ďakuje za podporu oslavy Dňa matiek v Leviciach 2019

Príjemný program vytvorila speváčka Lenka Berkešová, detičky z Katolíckej spojenej školy Vincenta de Paul, z materskej školy na Okružnej a Hviezdoslavovej ulice. Tanečné kluby Unlimited a BM Generation a tanček najmenších detičiek z Medulienky. "Míľovú prechádzku odštartoval pán primátor RNDr.Ján Krtík s rodinou. Spolu s maskotmi Minnie a Mickei a účastníkmi podujatia prešli symbolickú míľu a vzdali tak hold všetkým matkám a starým matkám," dodala pracovníčka z MC.

Hlavnými partnermi podujatia bola firma ROEZ s.r.o, ktorá je dlhoročným podporovateľom materského centra Medulienka. "Podujatie sa uskutočnilo aj s podporou Nitrianskeho samosprávneho kraja. Firmy Intersport Levice, Jazyková škola PRIMA, RB Taxi, Tesco výrazne prispeli k vysokej úrovni krásnej akcie. Mediálnymi partnermi akcie bol portál Leviceonline.sk, Mestské kultúrne stredisko a Levická televízia. "Ďakujeme všetkým podnikateľom a občianskym združeniam, ktoré sa podieľali na akcii Míľa pre mamu. Vďaka patrí aj dobrovoľníkom a dobrovoľníčkam - maminkám a ockom z Medulienky a dobrovoľníkom z SPŠSE Levice. Ešte raz ĎAKUJEME a tešíme sa na Míľu pre mamu v roku 2020," ukončila Martina Šlapáková.

zdroj a fotografie: MC Medulienka

Prečítajte si aj:

Nakúpdoma.sk - eshop - Byt a domácnosť, elektronika a spotrebiče, šport a fitness, kuchyňa, pánska a dámska móda, obuv, Topshop produkty, alko-nealko nápoje, kozmetika
Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre