08232019pia
Ariela škola plávania

Zrekonštruovanú Poštu na Pereckej ulici v Leviciach otvoria 21. januára 2019

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 18. januára 2019 - AKTUALIZOVANÉ - Pošta na Pereckej ulici v Leviciach, alebo Pošta Levice 5 je skolaudovaná a Slovenská pošta, a.s. ju otvorí v pondelok 21.januára 2019. Portál Leviceonline.sk o tom informovala špecialistka pre styk s verejnosťou Slovenskej pošty, a.s. Eva Rovenská.

Zrekonštruovanú Poštu na Pereckej ulici v Leviciach otvoria až po ukončení kolaudačného konania

Poštu v období od 12.5.2018 do 31.10.2018 z dôvodu rekonštrukčných prác presťahovali na Poštu Levice 1. "Priestory pobočky pošty Levice 5 boli v technicky zlom stave, ktorý nevyhovoval bezpečnej a plynulej prevádzke. Slovenská pošta zrekonštruovala tieto priestory, aby zlepšila pracovné prostredie zamestnancov a spríjemnila prostredie pobočky pre zákazníkov," povedala Rovenská.

UCEL liečivá mastička

Stavebné práce na rekonštrukcii ukončili v decembri 2018 a v súčasnosti sa už ukončilo kolaudačné konanie. "Po ukončení kolaudačného konania bude prevádzka pošty opäť otvorená," dodala pracovníčka Slovenskej pošty.

zdroj: www.leviceonline.sk, foto: Google Maps

POZRITE SI TIEŽ:

Nakúpdoma.sk - eshop - Byt a domácnosť, elektronika a spotrebiče, šport a fitness, kuchyňa, pánska a dámska móda, obuv, Topshop produkty, alko-nealko nápoje, kozmetika
Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre