CHARDONNAY - výstavba rodinných domov v Leviciach - v predaji posledné voľné domy

Autoškola BAKAI - Levice, Šahy, Želiezovce.

CIAO BELLA, Levice, OC Dituria - e-shop, Facebook: ZebraLevice  LeviceUbytovanie.sk - Predaj 12 zrekonštruovaných bytov v Leviciach na Ul. Kyjevská 5
08222017uto

V Leviciach je plán vytvoriť učebnicu regionálnej výchovy

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Levice 18. júna 2017 - V meste Levice je plán aktivizácie deti k činnosti a ich motivácia k vytvoreniu si vlastnej učebnice regionálnej výchovy. Je to je hlavný zámer pedagógov a knihovníkov z mesta Levice pod organizačným dohľadom Občianskeho združenia (OZ) Hlas knižnice.

V Leviciach je plán vytvoriť učebnicu regionálnej výchovy

To, čo si deti samé objavia, vyhľadajú v literatúre, vypočujú od starších spoluobčanov, čo dokážu objaviť v knižnici, v archíve, v múzeu, to bude pre deti najcennejším zdrojom informácií o minulosti mesta Levice. Ako sa vyjadrila predsedníčka OZ Vlasta Kollárová, oObjavovanie je vždy zaujímavá hra pre deti aj pre nás dospelých. "Teraz sa majú možnosť hrať kolektívy detí navzájom, rodičia s deťmi, ako aj starí rodičia so svojimi vnúčencami. Motivátorom pre deti bude výhra v súťaži najlepších a najaktívnejších objaviteľov rôznych informácií o Leviciach. O tých najúspešnejších sa všetci obyvatelia nášho mesta dozvedia prostredníctvom sprístupnenej výstavy prác. Pre deti, rodiny, školy a vzdelávacie, či kultúrne inštitúcie v meste Levice to bude prospešný zdroj informácií, prijateľný a akceptovateľný hlavne jej tvorcami," povedala Kollárová.

CHARDONNAY – výstavba radových domov v Leviciach

 

Obsah učebnice iniciátori nechajú na tvorivosti a kreativite detí. "Tie najlepšie vedia, čo ich baví a o čo by mali záujem ich rovesníci. Kniha totiž bude určená predovšetkým pre deti, ale aj dospelých rodičov a starých rodičov, pre vzdelávacie inštitúcie nášho mesta, pre školy, knižnice, školské knižnice. Pre tých, ktorí budú mať o učebnicu záujem," dodala predsedníčka OZ.

Predaj 30 zerkonštruovaných bytov na Ul. Kpt. Nálepku v Leviciach - Levice invest, s.r.o., www.leviceubytovanie.sk

 

O Leviciach sa deti učia na hodinách regionálnej výchovy. Preto by učebnica mala napomáhať pri výchovno-vzdelávacom procese ako doplnkový zdroj informácií. "Samotná kniha už bude výsledkom činnosti deti. Zapojené deti sa mnohému naučia už pri vyhľadávaní zdrojov. Informácie budú hľadať v knihách, v časopisoch, v kronikách a my dospelí im pri tom budeme pomáhať. Dúfame, že sa pritom budú baviť tak ako my dospelí," ukončila.


Vytvorenie učebnice môže každý z nás podporiť do 30. júna svojim hlasom na tomto linku: https://www.gestopremesto.sk/hlasovanie/levice/1035

 

Komentárov  

+2 # domáci 2017-06-19 08:40
Dobrý nápad, len verím, že tvorcovia knižky nepozabudnú na našu unikátnu flóru a faunu. ;-)
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

 

Prihláste sa k odberu noviniek Leviceonline.sk a majte ako prví informácie z celého okresu Levice

Napíšte sem Váš e-mail:
Potvrďte tu:
Ďakujeme za Vašu registráciu!
Please wait

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre