04172024str

Na prvej levickej svadobnej výstave si na svoje prišli všetky nevesty a ženíchovia + fotografie a video

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 13. apríla 2016 - Raj pre budúce nevesty a ženíchov, proste raj pre všetkých, ktorí v blízkej či ďalekej budúcnosti plánuju vkročiť do stavu manželského. Asi tak by sa dala nazvať Svadobná výstava Forever, ktorá sa po prvý krát konala v Leviciach.

Na prvej levickej svadobnej výstave si na svoje prišli všetky nevesty a ženíchovia + fotografie a video

Stalo sa tak v nedeľu 10.4.2016 v Hoteli Lev, pred vstupom ktorým vítalo návštevníkov duo svadobných kočov, alebo skôr doslova jeden prekrásny svadobný koč od Gasparik Horse Park z Ipeľského Sokolca, bohužiaľ bez záprahu a druhý - svadobne ozdobené luxusné vozidlo Hummer. O noblese podujatia teda nebolo pochýb. Po vstupe do prekrásnej spoločenskej sály hotela na každého v tom momente dýchla svadobná atmosféra, pretože tu bolo doslova všetko, čo na poriadnej svadbe nesmie chýbať.

LeviceUbytovanie.sk - Predpredaj 23 zrekonštruovaných bytov v Leviciach na Ul. Kyjevská 5

Na prvej levickej svadobnej výstave si na svoje prišli všetky nevesty a ženíchovia + fotografie a video

Prvú svadobnú výstavu Forever v Leviciach zorganizovali Hajnalka Takács Szikela a PaedDr. Lenka Kluchová.

Podujatie sa začalo slávnostným príhovorom organizátorky podujatia Hajnalky Takács Szikela a spoluorganizátorky podujatia Lenky Kluchovej za doprovodu starejšieho, bez ktorého sa žiadna svadba azda nezaobíde. Na úvod nechýbali tanečné vystúpenia TŠK Junilev, pričom sa okrem iného predstavili aj čerství majstri SR v tanečnom športe Levičania Gabriel Korpás a Vanesska Murajdová. Následne celé podujatie oživila prvá časť módnej prehliadky, v rámci ktorej sa mladé levické krásavice predstavili v šatách CIAO BELLA z "kolekcie Summer In" za speváckeho sprievodu mladej talentovanej speváčky Melisy Rhei.

 Izomer, s.r.o. - ATÓM - Sv. Michala č. 4, 4. poschodie, 934 01 Levice - hydroizolácie striech lepenkou, fóliou Fatrafol 810, zateplenie a montáž sedlových striech krovy a všetky druhy krytín.

Na prvej levickej svadobnej výstave si na svoje prišli všetky nevesty a ženíchovia + fotografie a video

Na podujatí sa konala aj módna prehliadka v šatách"kolekcie Summer In" CIAO BELLA. Medzi dievčatami, ktoré šaty predvádzali, boli aj finalistky Miss Levického okresu 2016.

"Začína sa svadobná sezóna a my budúcich mladomanželov začíname učiť tancovať. Potešila som sa, keď nás pani Hajnalka oslovila, či jej pomôžeme zorganizovať takúto svadobnú výstavu, ktorá tu v Leviciach ešte nebola. Môžem povedať, že my už máme skúsenosti s účinkovaním na takýchto výstavách v iných mestách. Tento rok je 860. výročie prvej písomnej zmienky o meste Levice, takže si myslím, že aj kvôli tomuto je skvelé, zorganizovať takúto akciu v našom meste," povedala spoluorganizátorka akcie PaedDr. Lenka Kluchová, vedúca TŠK Junilev. 

Andrej Budai photo - fotografické a video služby - svadby, oslavy, stužkové, promócie, plesy, rodinné a firemné stretnutia, akcie, podujatia, spoločenské, športové...

Na prvej levickej svadobnej výstave si na svoje prišli všetky nevesty a ženíchovia + fotografie a video

"Návštevníci tu mohli nájsť všetko, čo je na svadbu potrebné. Od svadobných šiat, nápoje, dekoratérov, kaderníčky, vizážistky až po svadobný koč. Táto svadobná výstava v Leviciach je mojou siedmou výstavou s tým, že všade, kde som túto výstavu robila, bola prvou svadobnou výstavou v danom meste. Počas jesene tohto roku začneme s druhou sériou týchto výstav a verím, že sa aj tu v Leviciach opäť stretneme o rok a dúfam, že v hojnejšom počte. Hľadali sme vhodné miesto tu v Leviciach, kde by sa takáto výstava mohla zorganizovať a najmä vďaka pani Kluchovej rozhodnutie padlo práve na Hotel Lev," prezradila organizátorka podujatia Hajnalka Takács Szikela.
Na prvej levickej svadobnej výstave si na svoje prišli všetky nevesty a ženíchovia + fotografie a video
Toto nové podujatie bolo tiež spojené aj s históriou svadieb - sobášenia v meste Levice, nakoľko má mesto okrúhle výročie. Na podujatí sa predstovali firmy zamerané na organizovanie svadobných osláv, na ich prípravu, firmy poskytujúce svadobné fotografické a video služby, kadernícke a kozmetické služby, svadobná hudba a ozvučenie, predstavil sa tu aj Svadobný salón ANDY z prekrásnymi svadobnými šatami a šperkami, firmy ponúkajúce občerstvenie, kvalitné vína a rôzne alkoholické aj nealkoholické nápoje, realizácia toriet, zákuskov a mnoho ďalších.

Pred koncom podujatia nechýbalo krájanie chutnej torty, čo takisto na svadbe nesmie chýbať a napokon sa podujatie ukončilo bohatou tombolou s cenami vystavovateľov pre budúce svadobné páry, ktoré sa na podujatí zaregistrovali.

Podľa slov organizátorov podujatia sa o rok opäť môžeme tešiť na už druhú svadobnú výstavu v Leviciach, na čo sa už teraz tešíme a organizátorom držíme palce pri jej realizácii. V roku 2016 sa však ešte v okrese Levice bude konať podobná svadobná výstava, a to v Želiezovciach dňa 23. októbra.

Pozrite si video z módnej prehliadky šiat CIAO BELLA, ktorá sa konala na tejto svadobnej výstave:

Z podujatia sme pripravili fotoreportáž, ktorú si môžete pozrieť na Facebook stránke Leviceonline.sk TU.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre