02042023sob

PR články, komerčné, Levice

Chcete pri nákupoch ušetriť? Stavte na novoročné výpredaje

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Vaše kupóny – všetky zľavy na jednom mieste! Po vianočných sviatkoch množstvo obchodníkov láka na výhodné výpredajové akcie. Ak patríte medzi milovníkov zliav, máme pre Vás skvelý tip! Ušetríte vďaka nemu množstvo času stráveného chodením po obchodoch, či prehľadávaním jednotlivých webových stránok. Na portáli Vašekupóny.sk nájdete všetky aktuálne zľavy a výpredaje, na jednom mieste. Prezradíme Vám, prečo sa oplatí ho navštíviť!

Chcete pri nákupoch ušetriť? Stavte na novoročné výpredaje

Čo portál ponúka?

- Viac ako 4 tisíc zľavových kupónov
- Takmer 200 akciových letákov
- Viac ako 3 tisíc internetových obchodov

Ako získať zľavový kupón?

Pre získanie zľavového kódu stačí zadať emailovú adresu, na ktorú Vám bude do niekoľkých sekúnd doručený. Následne ho zadáte pri nákupe v konkrétnom internetovom obchode.

Ako na portáli vyhľadávať?

Vyhľadávať môžete rýchlo a efektívne, zadaním názvu preferovaného obchodu, alebo prostredníctvom prehľadných sekcií – kupóny, zľavy, výpredaje, letáky, značky a obchody.

Aké obchody na portáli nájdem?

V súčasnosti je to viac ako 3 tisíc internetových obchodov. Nájdete tu svetové značky ako AboutYou, Adidas, či Philips. Okrem toho napríklad aj 4home výpredajTesco, Wolt, McDonald’sMartinus, Alza, Möbelix výpredaj alebo Notino. Nájdete tu teda zľavové ponuky nie len na módu, ale aj potraviny, kozmetiku, šport, či doplnky do domácnosti a záhrady.

Sú zľavy skutočne reálne?

Rozhodne nejde o marketingový trik. Portál Vašekupóny.sk garantuje pravosť a funkčnosť jednotlivých kódov, preto ich pre svojich zákazníkov pred zverejnením testuje.

Je možné kupóny uplatniť iba na Slovensku?

Závisí od podmienok jednotlivého e-shopu, avšak väčšinu zľavových kódov možno uplatniť aj v Česku, Rakúsku, Poľsku, Maďarsku a mnohých ďalších krajinách. Túto informáciu nájdete pri každej konkrétnej značke, ktorú sa na portáli nachádza.

Čo ešte portál ponúka?

Okrem samotného vyhľadávania zliav možno na webe Vašekupóny.sk jednotlivé zľavy aj šikovne porovnať. Stačí zadať kategóriu, značku, alebo obchod, v rámci ktorého hľadáte zľavu, prípadne preferovanú výšku zľavy a kliknúť na „porovnať“. Jednotlivé zľavové kupóny sa Vám následne zobrazia zoradené od najvýhodnejších.
Nájdete tu taktiež sekciu Kuplio magazín, so zaujímavými článkami, radami či typmi, nie len zo sveta nakupovania.
Nákupy a sledovanie najvýhodnejších zliav z pohodlia Vášho domova, nebolo nikdy príjemnejšie a jednoduchšie. Portál Vašekupóny.sk v súčasnosti využíva už viac ako 150 tisíc zákazníkov. Pridajte sa k nim! Nezabudnite sa prihlásiť ani na odber noviniek, vďaka čomu budete o aktuálnych zľavách informovaní medzi prvými!

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre