12032022sob

PR články, komerčné, Levice

Ako ušetriť aj na batériách?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Určite sa zhodneme v konštatovaní, že vonkoncom nežijeme ľahkú ekonomickú dobu. Ceny nielen energií idú drasticky nahor, čo nás núti šetriť a myslieť čo najekonomickejšie. Na konci dňa potom zistíme, že šetrenie je vlastne o detailoch. Práve pri malých veciach sa to začína, z nich sa potom vytvára celok. Ponúkame vám jeden zaujímavý tip, vďaka ktorému aspoň niečo usporíte vo svojej domácnosti.

Ako ušetriť aj na batériách?

Lepšie a kvalitnejšie batérie

Možno to až tak nevnímate, no pozrite sa okolo seba – či už sedíte v kancelárii alebo doma v obývačke, zrejme sa niekde vo vašej blízkosti nachádza niečo, v čom sú využité tužkové batérie. Môže to byť napríklad diaľkový ovládač na televízor, ovládač na regulovanie klimatizácie, kľúče od auta, budík, ktorý si nastavujete, pretože nechcete spať s telefónom pri hlave...Vedzte, že aj batérie si viete zaobstarať lepšie a efektívnejšie. Sú to tie spomínané detaily, ktoré však potom tvoria celok. Vezmite si, že taká batéria 18650, ktorá je nabíjateľná, vám pri správnom používaní ušetrí cenné finančné prostriedky.

Nabíjateľné batérie

To je ďalší tip ako ušetriť. Ak míňate veľa tužkových batérií, možno bude lepšie zvoliť inú cestu. A síce nabíjateľné batérie, ktoré nemusíte po jednom použití vyhodiť do odpadu. Nie, tieto nabíjateľné batérie viete prostredníctvom akumulátora neustále dobíjať a opäť nanovo používať. Obľúbenou voľbou je aj model CR123a, ktorý tiež ponúka možnosť opätovného dobitia. Znovu sa rozprávame o detailoch a malých sumách, ktoré sú však pri dlhodobom pohľade naozaj zaujímavé.

Nemusíte ísť do obchodu

Či tento článok čítate priamo v Leviciach, v okolí či kdekoľvek inde na Slovensku, máte rovnocenný prístup k tužkovým či nabíjateľným batériám. Ako to? Existujú totiž internetové obchody, ktoré sa špecificky venujú práve batériám. Pri kúpe batérií v e-shope ušetríte okrem iného aj čas a peniaze, a to vám zase pomôže v rámci neľahkej ekonomickej doby.

Zdroj obrázku: Nor Gal / Shutterstock.com

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre