04222021štv

PR články, komerčné, Levice

Nakupujte obalové zásoby jednoduchšie s All In Packaging!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Obal je dôležitou súčasťou produktu. Chráni ho pred poškodením a môže podčiarknuť jeho charakter. Ak hľadáte obaly na produkty rôznych druhov a chcete spolupracovať so spoľahlivým dodávateľom, All in Packaging je pre vás tým pravým riešením.

Nakupujte obalové zásoby jednoduchšie s All In Packaging!

Obalové materiály pre každého

Nikdy nebolo jednoduchšie nakúpiť obalové materiály. All in Packaging ponúka tisícky obalových materiálov na jednom mieste. Komplexné obalové riešenia uspokoja každú firmu. Dodanie tovaru je navyše bezproblémové a rýchle.

Čo všetko pre vás urobíme?

Obaly na mieru

Sú vaše požiadavky špecifické? Možno hľadáte firmu, ktorá vám pomôže vytvoriť originálny dizajn alebo realizovať zaujímavý nápad balenia produktov. Spoločne nájdeme efektívne riešenie, s ktorým budete spokojní nielen vy, ale aj vaši zákazníci.

Ekologické obaly

Kladiete dôraz na eco-friendly výrobky aj výrobné procesy? V tom prípade vás budú zaujímať ekologické obalové materiály. V ponuke All in Packaging si prídu na svoje reštaurácie aj výrobcovia prírodnej kozmetiky.

Nádoby rôznych druhov

Fľaše, kanistre, kartónové krabice, obaly na tabletky, tégliky či sklenené výrobky. Či už potrebujete nádoby na aviváž, fľaštičky na parfumy, alebo dávkovač na sérum, ďalej hľadať nemusíte. All in Packaging veľkoobchod pre obaly ponúka nádoby rôznych druhov, medzi ktorými si nájde potrebný obalový materiál firma každého odvetvia.

Všetko pod jednou strechou

All in Packaging ponúka komplexné služby. Okrem výroby obalov na mieru si vezme na starosti aj:

Plnenie baliacich materiálov - ak potrebujete ušetriť čas a jednotlivé nádobky naplniť rôznymi tekutinami alebo krémami, All in Packaging všetko vybaví za vás.
Tlačiarenské služby -ponúka vám sieťovú tlač, tlač etikiet, tampónovú tlač alebo UV tlač. S All in Packaging nedostanete iba obyčajné balenie, ale dizajnový kúsok podľa predstáv.
Rozhodnite sa pre firmu so skúsenosťami, ktorá pre vás vyrobí alebo zabezpečí presne také obalové materiály, aké potrebujete.

Staňte sa partnerom All in Packaging

Ak sami vyrábate alebo distribuujete obaly, s All in Packaging si môžete rozšíriť svoj profesionálny záber. Stačí sa stať ich partnerom a vložiť informácie o produktoch a skladových zásobách a môžete si užívať všetky výhody prepracovaného systému.

Rozhodnite sa aj vy pre firmu so skúsenosťami, ktorá pre vás vyrobí alebo zabezpečí presne také obalové materiály, aké potrebujete.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre