01162021sob

PR články, komerčné, Levice

Zariadenie detskej izby môže byť zábava

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Vaše bábätko už nie bábätko. Vyrástlo, hoci si to nechcete priznať. Máte doma mladú slečnu alebo pána a chcete im zariadiť vlastnú izbu. Počúvate veľa informácií od rodiny, známych, priateľov a čítate veľa článkov na internete. Niekedy sa v tom človek môže stratiť. Niekedy skrátka nevieme, čo taká detská izba potrebuje a čo nie.

Zariadenie detskej izby môže byť zábava

Článkov na internete o tom, ako zariadiť detskú izbu je neúrekom, avšak my vám dnes prinesieme základný súhrn toho, čo by mala správna detská izba obsahovať.

Musíte si povedať, aké aktivity bude vaše dieťa počas dňa robiť a podľa toho je potrebné prispôsobiť výber nábytku.

  • Miesto na spanie

Toto nikoho neprekvapí. Detská posteľ je základom. Na výber máme veľa druhov. Výhodné je kúpiť posteľ, ktorá má úložný priestor alebo výsuvnú druhú posteľ. Ušetríte tým miesto a raz sa vám to môže hodiť, keď napríklad príde spolužiačka na „prespávačku“.

  • Miesto na úlohy

Stôl a stolička sú takmer rovnako dôležité ako posteľ. Vaše dieťa si za stolom môže kresliť, maľovať, písať a samozrejme robiť úlohy do školy. Nezabudnite tiež na to, že cez zimu sa rýchlo stmieva, a preto nie je na škodu kúpiť do izby luster, vďaka ktorému si malý školák alebo školáčka budú môcť robiť úlohy, aj keď bude vonku tma.

  • Miesto na hranie

Deti sa stále hrajú. Najlepšie sa im hrá na zemi, pretože je stabilná a ak niečo stavajú, len tak im to nespadne. Preto je dobré kúpiť na zem koberec. Vaše deti sa tak nebudú hrať na studenej zemi. Zároveň koberec dodá izbe vlastný charakter.

  • Miesto na oblečenie

Ak bývate v byte a do detskej izby sa vám nezmestí veľká skriňa, skúste sa zamyslieť nad tým, či vám nebude stačiť komoda. Je menšia, užšia a zmestí sa do nej veľa vecí. Jej vrch môžete využiť ako poličku napríklad na odkladanie knižiek.
Zapojte do zariaďovania detskej izby aj vaše deti a zabavte sa. Všetky spoločné chvíle sa deťom rátajú.

Zdroj obrázku: Photographee.eu / Shutterstock.com

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre