09282022str

PR články, komerčné, Levice

Aj Slovensko ponúka krásne miesta, kde môžete stráviť zimnú dovolenku!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Aj keď situácia ohľadom koronavírusu sa výrazne nelepší, mnohí z nás uvažujú, ako strávia voľné chvíle počas zimy. Zima je krásne ročné obdobie, najmä však vtedy, keď je slnečno a teploty sú hlboko pod bodom mrazu.

Aj Slovensko ponúka krásne miesta, kde môžete stráviť zimnú dovolenku!

Ak chodievate na zimnú dovolenku do zahraničia, podporte tento rok cestovný ruch na Slovensku. Aj Slovensko ponúka krásne miesta, kde môžete stráviť zimnú dovolenku!

Zimná dovolenka v Tatrách

Zima sa nám spája hlavne s lyžovaním. Ak ste teda vášniví lyžiari a chcete stráviť zimnú dovolenku predovšetkým na svahu, vyberte sa do Tatier. Aj keď Tatry každoročne navštívia tisíce turistov, dovolenkárov, tento rok budú naše veľhory asi jednou z mála miest, kde si budete môcť vychutnať zimnú lyžovačku.

Objednávajte si zimnú dovolenku v Tatrách. Je prakticky jedno, v ktorej časti Tatier sa ubytujete. Vo všeobecnosti sa najviac odporúča ísť na zimnú dovolenku na Štrbské Pleso, do Jasnej, ale aj do Tatranskej Lomnice. Peknú lyžovačku si užijete napríklad aj v Podbanskom, či v Roháčoch.
Lyžovanie v Tatrách má svoje čaro, preto ak si chcete popri lyžovaní vychutnať aj pekné pohľady na okolité štíty, odporúčame ísť hlavne do Tatranskej Lomnice. Lyžovanie v Tatranskej Lomnici si budete môcť vychutnať počas celej zimnej sezóny a zároveň sa budete môcť kochať výhľadmi na majestátny Lomnický štít.

Chata vo Veľkej Fatre

Ak sa ale chcete vyhnúť Tatrám a uprednostňujete skôr väčšie súkromie, odporúčame vám objednať si chatu na víkend. Chaty nielen na víkend nájdete napríklad vo Veľkej Fatre. Oceníte na nich predovšetkým moderné vybavenie, tiché prostredie, súkromie, ale aj dosť miesta na zábavu.

Zima je krásne ročné obdobie a ak si zimnú dovolenku vychutnáte v absolútnom súkromí na chate pri zurčiacom potoku v krásnej prírode, domov sa vrátite oddýchnuto.
Vyberajte si chatu, ktorá má aj drevenú kaďu, ktorá sa ohrieva drevom.

Zdroj obrázka: Autor: Halfpoint / Shutterstock.com

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre