10232020pia

PR články, komerčné, Levice

Gumáky nie sú len do lesa: Viete, ako ich nosiť?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

V dnešnej zime, keď sa v meste dočkáme skôr dažďa než snehu, sú gumáky praktickou a zároveň štýlovou obuvou. Nebojte sa v nich vyraziť aj do mesta alebo na párty. Ako správne nosiť dámske gumáky?

Gumáky nie sú len do lesa: Viete, ako ich nosiť?

Dámske čižmy, gumáky, už dnes nie sú ani zďaleka obuvou len do lesa. Za posledných pár rokov sa z nich stal trend, ktorý využijete celoročne, nech už do prírody alebo do mestskej džungle. Cez leto ich oceníte aj na festivale. Vyberte si decentné členkové gumáky alebo rozžiarte deň v pestrých farbách a vzoroch.

Gumáky nie sú len do lesa: Viete, ako ich nosiť?

Čierna klasika
Dámske čižmy v čiernej farbe sú nesmrteľnou klasikou. Nikdy s nimi nič nepokazíte. Navyše sa hodia naozaj ku všetkému. Nabudúce si ich obujte k rifliam alebo napríklad k sukni či šatom. Keď outfit s gumákmi doplníte o parku s kapucňou razom získate mestský outfit do daždivého dňa.

Dajte prednosť farbám
Prídu vám čierne až príliš smutné a radšej by ste chceli niečo farebnejšie. Dnes to nie je žiadny problém. Čižmy nájdete v rozmanitých farbách od pastelových až po sýte a krikľavé. Verte, že na ulici vás v nich nikto neprehliadne. Farebné čižmy ale kombinujte obozretne. Hodia sa ku klasickým modrým rifliam v bledých aj tmavých odtieňoch. Farebné čižmy môžete nechať hrať hlavnú rolu celého outfitu alebo ich doplniť napríklad šálom či taškou v rovnakej farbe.

Gumáky nie sú len do lesa: Viete, ako ich nosiť?

Členkové alebo vysoké
Či si vyberiete čižmy vysoké alebo členkové, je na vás. Obe majú svoje výhody aj nevýhody. Vysoké vás lepšie ochránia pre nepríjemnými striekancami vody, členkové zase nie sú tak nápadné a v meste ich využijete omnoho častejšie – napríklad keď si k nim vezmete úzke rifle a ich spodok trochu zahnete. Krok stranou neurobíte ani vtedy, keď z gumákov necháte vytŕčať farebné ponožky.

Nielen pre rockerov
Ak sa v lete chystáte na nejaký festival, gumáky budú vašou povinnou výbavou do batohu. Využijete ich, aj keď práve nebude pršať. Členkové gumáky si pokojne vezmite aj k šortkám. Pridajte pierka do vlasov a boho štýl máte hotový. Rovnako dobre vám gumáky poslúžia aj v prípade, že ste priaznivcom rockového štýlu.

Zdroj obrázku: {bbernard} / Shutterstock.com

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre