02222020sob

PR články, komerčné, Levice

Každá žena túži byť elegantná a krásna

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Ženská prirodzenosť

Od nepamäti má ženské pokolenie v sebe zakódovanú túžbu po kráse, elegancii, pôvabe. Je to v každej z nás. Rozdiel je iba v tom, čo ktorá doba prináša a čo sa práve nosí. Ozdobujeme sa rôznymi módnymi doplnkami, ktoré sa snažíme zladiť s oblečením a vytvoriť tak dokonalý outfit. Dávame si záležať na tom, aby nás okolie vnímalo ako príťažlivé a pekné. Chceme sa jednoducho páčiť.

Jedným zo spôsobov ako zaujať v spoločnosti, je aj nosenie oblečenia z kožušiny. Niektoré si potrpíme na pravú kožušinu, iným zasa postačí umelá kožušina. To už je otázka vkusu a našich preferencií.

Sezónna záležitosť

Oblečenie z kožušiny je sezónnou záležitosťou a nosíme ho najmä v zime, keď je vonku chladné počasie. Ak nie ste milovníčka kožuchov, nemusíte si ho na seba obliekať, postačia aj menšie kúsky z kožušiny, ako je napr. vesta, kožušinový golier alebo lemovanie okolo rukávov. Kožušina v detaile vie perfektne osviežiť celý outfit.

Niektoré milovníčky kožušín môžu mať dilemu, či zvoliť napr. kožuch z pravej kože alebo dať prednosť umelej kožušine. Je to naozaj otázka vkusu a možno aj istého presvedčenia, ak nie sme za to, aby sme nosili pravé kožuchy za cenu zabitých zvierat. Dnes je však umelá kožušina priam na nerozoznanie od tej pravej. Okrem toho, nás vyjde lacnejšie ako tá pravá.

Pôvab a čaro umelej kože

Ak si nepotrpíte na pravú kožu, ktorá má síce svoju jedinečnú vôňu, ale cenovo je pomerne nákladná, tak sa potešte oblečením alebo doplnkami z umelej kože. Umelá koža dokonale nahradí pravú kožu a ľahšie sa čistí. Je aj cenovo dostupnejšia ako pravá koža. Čo všetko si môžete ušiť z umelej kože? Napríklad kabelku, rukavice, bundu, tašku, peňaženku alebo puzdro na mobil či tablet.

V internetovom obchode bubulakovo.sk nájdete rôzne typy, vzory a farebné prevedenia umelej kože, z ktorých si môžete vybrať tú, ktorá bude pre Vás tá pravá. Potešte sa ušitím novej kabelky alebo kozmetickej tašky a vychutnávajte si eleganciu a pôvab umelej kože.

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre