02192020str

PR články, komerčné, Levice

4 overené spôsoby, ako sa zoznámiť

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
Chcete nájsť lásku alebo nových kamarátov s rovnakými záujmami? Dnešná doba je plná možností ako sa zoznámiť, ale napriek tomu trpí mnoho ľudí samotou. Ak vám už nestačí iba spoločnosť telefónu Samsung poradíme vám, ako nájsť nové známosti.

  1. Internetové zoznamky

Jeden zo spôsobov ako sa rýchlo zoznámiť je internetová zoznamka. Než sa do toho pustíte ujasnite si, čo chcete a podľa toho vyberte konkrétnu zoznamku. Niektoré sú sústredené na hľadanie vážneho vzťahu, iné na flirt a samozrejme existuje aj množstvo sex zoznamiek. S týmto spôsobom zoznámenia súvisia aj isté nástrahy internetu preto sa odporúča využívať overené a seriózne zoznamky.

  1. 2.Skupiny na sociálnych sieťach
Ste fanúšikom špičkového Samsungu, športu alebo doslova milujete nejaký seriál? Zrejme už ste členom niekoľkých skupín na sociálnych sieťach, ktoré sú taktiež dobrou možnosťou na zoznámenie. Nejde o prvoplánovú zoznamku, ale v takejto skupine môžete naraziť na človeka, s ktorým máte niečo spoločné a môžete si porozumieť najskôr v komentároch a neskôr možno aj v súkromných správach či osobne.
  1. Robte to, čo vás baví
Aby si ľudia rozumeli, mali by mať aj spoločné záujmy. Venujte sa tomu, čo vás baví a je úplne jedno či je to šport, knihy alebo si užívate koncerty vážnej hudby. Dôležité je ísť medzi ľudí a využiť príležitosť na oslovenie a zoznámenie. Nebojte sa ani toho, že by ste mali ísť niekam samy. Pri zoznamovaní by to mohla byť aj určitá výhoda a možno už zajtra si pôjdete zabehať s vašim novým známym.
  1. Komunikujte so svojim okolím
Keď máme veľa práce a povinností niekedy nemávame čas ani chuť pokecať si s novými kolegami alebo prehodiť pár slov s čašníkom v kaviarni, ktorú pravidelne navštevujem a pod. Príjemný a komunikatívny človek sa zoznámi určite ľahšie ako človek, ktorý pôsobí namrzene, odťažito alebo až arogantne. Nie každý deň môže byť človek usmiaty, ale bez komunikácie nových známych nezískate.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre