01282020uto

PR články, komerčné, Levice

Výstavný stánok je polovica úspechu

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Výstavné stánky sú na výstavách, veľtrhoch a rôznych promo akciách základom. Stánok si necháte vyrobiť na mieru samozrejme s logom a dizajnom vašej firmy. Využiť môžete aj tlačiareň na tričká a nechať ich vyrobiť pre zamestnancov, ktorí vás budú propagovať na akcií.
Vyberte si praktický systém

Moderný výstavný stánok nie je iba na jedno použitie, takže by sa mal jednoducho skladať aj rozkladať. Sú konštrukcie, ktoré poskladáte aj bez použitia náradia. Po zložení by mali byť rozmery kompaktné, aby sa všetko dalo pohodlne prenášať a balenie sa zmestilo do auta.

Problémom nemusia byť ani promo akcie v exteriéri. Stánok sa dá vyrobiť z materiálov, ktoré nepoškodí vietor, dážď ani slnečné lúče. Na každej akcií môže byť iná situácia a tak by stánok nemal mať pevnú konfiguráciu. Ten váš by preto mal byť variabilný, aby ste mali možnosť prispôsobiť si ho podľa potrieb a priestorových možností.

Dizajn stánku

Stánok môže mať rôzne rozmery, tvar aj vybavenie. Návrh by mal vychádzať z identity firmy a teda obsahovať logo, slogan a samozrejme byť vo firemných farbách. Záujemcovia, ktorí majú v pláne navštíviť práve vás nebudú mať problém nájsť práve váš stánok, ostaní vás ľahko identifikujú. Je to aj určitý spôsob budovania značky, ktorá sa aj takto dostáva do povedomia návštevníkov.

Výška stánku sa pohybuje od 200 cm do 300 cm, obsahovať môže aj osvetlenie, TV panel, poličky, úložný priestor apod. Všetko ale závisí od konkrétneho typu stánku. K obľúbeným typom patrí stánok tvaru L, ktorý má v rohu úložný priestor. Ďalším typom je stánok s piliermi, výstavná prezentačná stena aj ohybná stena, ktorú je možné vytvarovať do písmena S, U či L. Pridať si môžete aj stolík v rovnakom štýle rôznych tvarov a veľkostí. Okrem toho môžete využiť tlačiareň na tričká a nechať si vyrobiť firemné tričko pre vašich zamestnancov na výstavisku.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre