07152020str

PR články, komerčné, Levice

3 tipy na správnu prepravu nábytku

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Pre každý internetový obchod je preprava tovaru doslova alfou a omegou úspechu. Efektívna a bezproblémová preprava k zákazníkovi výrazne zvyšuje pozitívne hodnotenie e-shopu a zlepšuje obraz obchodu v očiach zákazníkov. Zvlášť to platí pre internetové obchody, ktoré predávajú nábytok. Ten je na prepravu zvlášť citlivý, avšak poškodeniu sa dá predísť správnym balením a výberom spoľahlivého prepravcu. Prinášame tri jednoduché tipy na správnu prepravu nábytku.

1. Kusy nábytku treba baliť samostatne

Ak posielate niekomu celú „obývačku,“ tak nech vám ani nenapadne zbaliť kusy nábytku dohromady. Nábytok sa zásadne prepravuje po jednotlivých kusoch, pričom je dobré zvoliť kvalitný obaľovací materiál, napríklad škatule (ak je nábytok možné rozobrať), alebo obaľovaciu fóliu.

2. Chráňte rohy a citlivé časti

Nábytok býva občas poškodený práve kvôli rohom a citlivým častiam. Nie je to kvôli prepravnej spoločnosti, ba možno ani kvôli obchodu, jednoducho sa to stáva. Tiež sa tomu však viete pomerne účinne vyhnúť. Stačí prostredníctvom fólie či papiera obaliť vytŕčajúce rohy nábytku a iné citlivé časti, náchylné na poškodenie. Vďaka tejto eliminácii rizík môže byť preprava tovaru veľmi úspešná aj v prípade nábytku.

3. Zvoľte si spoľahlivého prepravcu

Nábytok je na prepravu pomerne citlivý, preto treba zvoliť vhodnú formu prepravy. A samozrejme, na trhu pôsobí veľa prepravcov, ktorí sa líšia cenou i kvalitou ponúkaných služieb. V prípade prepravy takej citlivej veci ako nábytok vám odporúčame nešetriť na preprave. Spoľahlivá prepravná spoločnosť doručí nábytok na potrebné miesto v potrebnej kvalite a bez poškodenia s oveľa vyššou pravdepodobnosťou než iný, menej overený prepravca. A určite sa žiadnemu e-shopu nechce riešiť
reklamácie s poškodeniami nábytku pri preprave do inej krajiny.

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre