02192020str

PR články, komerčné, Levice

Zdá sa vám klasický obklad nudný, skúste travertín

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Čo by mohlo byť efektívnejšie v obývacej izbe ako kamenná stena? Je prekvapujúce, ako sa dá niečo tak ťažké a chladné premeniť na teplý a útulný detail interiéru. Kameň je prírodný objekt s nenapodobiteľnou textúrou a farbou, ktorý sa dobre hodí pre mnohé štýly dizajnu.
Prečo si vybrať prírodný obklad?

Obklad z prírodného kameňa je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí chcú do svojej „úhľadnej“ modernej obývačky priniesť zmysel pre prísnu a čiastočne aj drsnú spoľahlivosť, čím tomu celému dodajú určitú dynamiku.

Za zmienku stojí, že použitie dekoratívneho travertínového obkladu tiež pomôže skryť významné chyby v omietkach alebo nerovných povrchoch.

Ak chcete, aby konečný vzhľad vašej obývacej izby vyhovoval vašim očakávaniam, zvoľte si travertín. Nechránený kameň v interiéri obývacej izby je neporovnateľný vo vzhľade a hmatových pocitoch vytvorených z materiálu, ktorému sa ťažko odoláva.

Drobné nezrovnalosti vyriešia tesniace tmely a o zvyšok sa postará originálny rukopis vo vysoko leštenej úprave prírodného kameňa.

Ako na to?

Čo robí váš dom alebo byt tak atraktívnym? Po prvé, prírodné prvky interiéru. Ak si chcete ozdobiť obrovskú plochu steny, odporúčame vám použiť veľké kamenné fragmenty. Tie zodpovedajú veľkosti steny a vytvárajú väčší vizuálny dojem.

Kombinujte

Správne osvetlenie „posilní“ kamenné steny vo vašej obývačke. Bez neho sa stratí textúra, farba a krása prírodného kameňa. Kombinácia stropných a nástenných svietidiel v takomto priestore urobí z kamenných múrov centrum pozornosti, ktorú si právom zaslúžia.

Teplo domova musí byť zachované

Pri použití tohto „surového“ dokončovacieho materiálu, ako je kameň, nezabudnite „zahriať“ priestor pomocou čalúnenia nábytku, kobercov, vankúšov a všeobecnej farebnej schémy miestnosti. Mäkké čalúnené tkaniny, veľký vlnený koberec a množstvo vankúšov na pozadí s travertínovým obkladom jednoducho vytvoria útulnú atmosféru aj u vás doma.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre