07212019ned
Ariela škola plávania

PR články, komerčné, Levice

Hľadáte miesto, z ktorého sa vám bude dobre pracovať? Vyskúšajte coworking v Bratislave

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Každý, kto podniká, potrebuje na vykonávanie svoje práce miesto, ktoré ho bude motivovať k dobrým výkonom a nebude sa v ňom nachádzať množstvo rušivých elementov.

Ceny za prenájom kancelárskych priestorov sú vysoké a situácia sa nebude zlepšovať ani v nasledujúcich mesiacoch. Ak preto hľadáte dobré miesto, z ktorého sa vám bude dobre pracovať,

vyskúšajte coworking v Bratislave.

Prečo práve coworking v Bratislave?

Nikto z nás nemá rád, keď musí chodiť do práce na presne stanovený čas a v pracovnom dress code, na ktorom si zamestnávateľ potrpí. Je to otravné a časom nás to omrzí.

Ak si ale vyberiete coworking v Bratislave, nebudete sa cítiť ako v kancelárii. Cieľom je vytvoriť prostredie, kde sa nebudete cítiť ako v kancelárii, no napriek tomu vám bude umožnené sústrediť sa výlučne len na to naozaj dôležité. Coworking je priestor, ktorý ťa motivuje k lepším výkonom, miesto, ktoré ti umožní spoznať zaujímavých ľudí a miesto, ktoré ti umožní posunúť tvoj biznis vpred.

Čo všetko ti coworking ponúkne?

V priestoroch nájdete okrem moderne vybavených priestorov aj bar, v ktorom sa budeš môcť kedykoľvek podľa potreby občerstviť. Ak si budeš chcieť spraviť na chvíľku pauzu a budeš sa
chcieť nadýchať čerstvého vzduchu, vybehni si na terasu. K dispozícii budete mať priestranné terasy, na ktorých sa nebudete tlačiť a budete mať k dispozícii aj moderné lehátka. Takúto možnosť oddýchnuť si a načerpať energiu na slnku oceníte najmä v teplejšom očnom období.

Okrem terasy budete mať k dispozícii aj chill out zóny, v ktorých si budete môcť pustiť aj príjemnú hudbu a nikto vám to nebude zakazovať.

Ak budete členom, automaticky sa tak budete môcť zúčastňovať externých eventov, a to samozrejme za zvýhodnenú cenu. V priestoroch môžete počítať aj s kvalitným bezporuchovým
internetom, modernými zasadačkami a samozrejme aj s uzavretými kanceláriami.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre