08032020pon

PR články, komerčné, Levice

Rýchle riešenie pre vaše nové podnikanie

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Pri zakladaní spoločnosti s ručeným obmedzením na vás čaká, v zmysle platnej legislatívy, mnoho časovo náročných povinností. Ak vašu firmu potrebujete zaregistrovať aj pre DPH, môže celý proces trvať až 60 dní. Tento si však môžete veľmi jednoducho ušetriť. My vieme ako!

Predaj ready made ako platca DPH

Ready made s.r.o. je spoločnosť založená za účelom predaja. Nemá žiadnu podnikateľskú históriu, pohľadávky ani záväzky. Je zapísaná do obchodného registra, vďaka čomu nemáte s jej založením žiadne problémy.

Ready made ako platca DPH je okrem toho zaregistrovaná aj na Daňovom úrade, čo znamená, že kúpou takejto spoločnosti si ušetríte celý proces jej založenia a registrácie na ďalších potrebných inštitúciách a môžete začať podnikať už do 24 hodín.

Ďalšie výhody kúpy

Ready made vám prinesie aj ďalšie výhody:

  • nemusíte platiť zábezpeku na DPH;
  • nebudete musieť absolvovať pohovory na daňovom úrade;
  • vaša ready made nebude mať žiadne pohľadávky ani záväzky;
  • budete mať pridelené IČO;
  • vaša spoločnosť bude mať potrebné živnostenské oprávnenia;
  • ready made má tiež splatené základné imanie.

Kvalita dokumentov je vizitka podnikateľa

Ak by ste v priebehu založenia predsa len potreboval doložiť určité dokumenty a tlačivá, dajte si záležať. Kvalita tlače zmlúv, objednávok, faktúr či iných dokumentov obchodným partnerom veľa napovie o vašom prístupe k podnikaniu. Pre kvalitnú tlač bez šmúh a rozmazaných písmen potrebujete dobrú tlačiareň, kvalitný papier, toner alebo atramentovú náplň do tlačiarne.

Náplne do tlačiarne Canon

Známym výrobcom tlačiarní a skenerov je spoločnosť Canon. Pre vašu tlačiareň tejto značky si môžete zakúpiť originálne alebo kompatibilné náplne. Kompatibilné náplne do tlačiarne Canon vyberajte podľa konkrétneho typu vašej tlačiarne. 

Kompatibilné náplne do tlačiarne Canon sú k dispozícii v rôznych farbách. Vytlačíte nimi porovnateľný počet strán ako s originálnymi náplňami. Na nákladoch na tlač pritom ušetríte až 75 % z ceny. Náplne do tlačiarne Canon nakupujte u overeného predajcu. Znakom kvality kompatibilnej náplne je tiež poskytnutie doživotnej záruky.

V kombinácii s výhodnou kúpou ready made s.r.o. to bude pre váš štart ten najlepší základ, tak sa o tom presvedčte.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre