Andrej Budai - svadobný kameraman - foto - video služby

Black Friday zľavy až 80% na produkty Topshop, Walkmaxx, Dormeo, Delimano a Wellneo

Gymbeam - Black Friday až 70% zľavy Astratex Black Friday až 60% zľavy
12192018str

PR články, komerčné, Levice

Ako dosiahnuť úspech bez zbytočných pádov?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Súhlaste s tým, že každý z nás by chcel dosiahnuť úspech, stať sa sebestačným človekom, ktorý je spokojný so sebou a užíva si každý deň svojho života? Úspech je súčet dôležitých charakteristík, pričom sa berie do úvahy ich význam pre jednotlivca.

Preto, aby ste ho dosiahli, je nevyhnutné zapojiť sa do samostatného rozvoja osobnosti a života v tých oblastiach, ktoré majú pre vás najväčší význam. Zároveň to všetko robiť dôsledne, aj keď napriek možnému "odporu" príbuzných a priateľov.

Stojte si za svojím cieľom

Ak ste sa rozhodli študovať na vysokej škole a v priebehu niekoľkých mesiacov vás nával povinností a skúšok od tohto sna veľmi rýchlo odradil, nevzdávajte sa! Trpezlivo si choďte za svojim, každá jedna prekonaná úloha, zvládnutá prednáška a precízne vypracovaná seminárna práca vás posunie o krok ďalej a bližšie. Snaha bude na konci určite ocenená a vy sa potom môžete konečne oprávnene radovať.

Buďte zvedaví

Žijeme v krásnom, obrovskom svete plnom záhad a zázrakov. Podporujte preto svoju zvedavosť. Môže vás viesť k úžasným objavom a dokonca aj úspechu, treba si ale všímať a byť v neustálom  pozore, aby vám nič dôležité neušlo.

Verte vo vlastné sily

Ako ukazujú štúdie, ak sme presvedčení, že nemáme žiadne schopnosti, zaostávame a uspokojujeme sa s priemerom. Naopak, ak sme presvedčení, že je možné rozvíjať akúkoľvek zručnosť, sme pripravení vytrvať v dosahovaní cieľov. Preto verte vo svoje schopnosti a pracujte na sebe! Nikdy neviete, ktorý objav a práca na presných laboratórnych váhach vás môže posunúť vpred.

Nečakajte na správny okamih

Vo väčšine prípadov, keď čakáte na správny okamih, príde šanca, ale neskoro. Dnes víťazia tí, ktorí sa neboja prijímať rozhodnutia a konať. Možno budete niektoré fázy a kroky ľutovať, ale nečinnosť vás z miesta nedostane.

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

 

Prihláste sa k odberu noviniek Leviceonline.sk a majte ako prví informácie z celého okresu Levice

Napíšte sem Váš e-mail:
Potvrďte tu:
Ďakujeme za Vašu registráciu!
Please wait

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre