04222021štv

Požiar bytu v Nových Zámkoch si vyžiadal evakuáciu obyvateľov

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

NOVÉ ZÁMKY 2. apríla 2021 - V Nových Zámkoch vypukol požiar bytu, ktorý si vyžiadal evakuáciu obyvateľov. Ako informuje Hasičský a záchranný zbor (HaZZ) na svojej Facebook stránke, požiar vypukol pravdepodobne v byte na 9. poschodí bytového domu.

Požiar bytu v Nových Zámkoch si vyžiadal evakuáciu obyvateľov

Z dôvodu silného zadymenia, ktoré sa rozšírilo cez stupačky, bolo nutné vykonať evakuáciu obyvateľov z ostatných bytov. "Na mieste sa nachádza evakuačný autobus HaZZ, v ktorom obyvatelia nájdu svoje dočasné útočisko. Pri požiari zasahujú profesionáli z Nových Zámkov a zo Šurian a dobrovoľní hasiči z DHZ obce Nesvady. Požiar bytu sa zasahujúcim hasičom podarilo zlikvidovať za niekoľko minút a tak nedošlo k jeho rozšíreniu. Hasiči momentálne vykonávajú likvidačné práce a odvetrávajú priestory bytového domu. Po odvetraní dymu sa obyvatelia budú môcť vrátiť do svojich bytov. Pri udalosti sa nikto nezranil," dodal HaZZ.

zdroj a foto: HaZZ

Prečítajte si aj:

Páči sa Vám práca Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT? Podporte nás

Cieľom portálu Leviceonline.sk a regionálnej internetovej televízie TVTEKOVHONT je prinášať Vám aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá a ďalšie užitočné a praktické informácie, ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas najmä z okresu Levice a blízkeho okolia.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť nás môžete poukázaním akejkoľvek sumy na účet nášho občianskeho združenia Regionline.sk:

Slovenská sporiteľňa IBAN:
SK37 0900 0000 0051 5918 8001

konštantný symbol:
0558

FIRMY a ŽIVNOSTNÍCI POZOR! VÝHODNÁ REKLAMA NA LEVICEONLINE.SK a TVTEKOVHONT TU.

TERAZ AKCIA! Objednajte si u nás reklamu na určité obdobie a získate ju na 2x dlhšie!

Výhodná reklama na Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT
TVTEKOVHONT.SK - regionálna internetová televízia zameraná na okres Levice, blízke okolie a regióny Tekov a Hont
Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre