02212020pia

V Bardoňove spadla žena do žumpy

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
V Bardoňove spadla žena do žumpyBARDOŇOVO 28. novembra 2014 - Tragédia sa stala vo štvrtok 27.11.2014 v obci Bardoňovo. 55 ročná žena spadla pri svojom dome do žumpy. Jej telo našiel manžel večer okolo 18.00 hodiny bez známok života. Privolaná lekárka na mieste vylúčila cudzie zavinenie a bola nariadená zdravotno-bezpečnostná pitva.

Okolnosti tejto tragickej udalosti prešetrujeme ako podozrenie z trestného činu usmrtenia.
zdroj: KR PZ Nitra
 
NEPREHLIADNITE: Portál Leviceonline.sk hľadá spolupracovníkov na dopisovanie, realizáciu fotoreportáží a videoreportáží, redaktorskú prácu a obchodné zastúpenie. Príp. ak sa realizujete, alebo poznáte niekoho, kto sa realizuje, alebo by sa chcel realizovať napr. v realizácii zaujímavých videí, video relácii, v obchodnom zastúpení a pod., ozvite sa. 

Ak je vo Vašom okolí niečo, na čo by ste chceli upozorniť, stalo sa niečo vo Vašom okolí, posielajte nám tipy, fotografie, videá, informácie, radi ich budeme na portáli Leviceonline.sk uverejňovať. Posielajte na e-mail: info(zavináč)leviceonline.sk, telefonicky na: 0903 671 087

Nie ste z Levíc a okolia a chceli by ste s nami spolupracovať? Staňte sa našim spolupracovníkom / spolupracovníčkou aj pre naše ďalšie regionálne portály. Ozvite sa.

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre