10032022pon

Pátranie po nezvestnej 41-ročnej Jane Lörincovej z Levíc

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 21. septembra 2022 - Polícia v Leviciach žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnej 41-ročnej Jane Lörincovej z Levíc. Ako informuje Polícia na svojej Facebook stránke Polícia SR - Nitriansky kraj, naposledy bola videná 15.09.2022 okolo obeda na adrese trvalého pobytu.

Pátranie po nezvestnej 41-ročnej Jane Lörincovej z Levíc

Nezvestná je asi 170 centimetrov (cm) vysoká, štíhlej postavy. "Má modré oči a tmavohnedé rovné vlasy. Na pravom členku má vytetovanú ružu čierno červenej farby s rozmerom desať cm. Oblečenú mala mať červenú koženú krátku bundu, rifľové nohavice a so sebou mala hnedú koženkovú kabelku s mobilom, občianskym preukazom a kartou poistenca," približuje Polícia.

Akékoľvek informácie k pohybu, alebo pobytu nezvestnej je možné podať polícii na t.č. 158, prípadne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, alebo do súkromnej správy na FB stránke Polícia SR – Nitriansky kraj.

zdroj a foto: Facebook Polícia SR – Nitriansky kraj

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

KVALITNÝ NÁBYTOK, PRODUKTY TOPSHOP, DORMEO, DELIMANO, WALKMAXX, WELLNEO, ROVUS - OBUV A MÓDA - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE - KVALITNÝ ALKOHOL

...

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre