01262022str

Pátranie po nezvestnej 32-ročnej Alene Rafaelovej z Levíc

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 10. januára 2022 - Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Leviciach dňa 9. januára 2022 vyhlásilo pátranie po nezvestnej 32-ročnej Alene Rafaelovej z Levíc. Informuje o tom Pohotovostný pátrací tím - NR kraj na svojej Facebook stránke.

Pátranie po nezvestnej 32-ročnej Alene Rafaelovej z Levíc

Podľa ďalších informácii je nezvestná Alena Rafaelová vysoká 145 centimetrov, je obéznej postavy, má dlhé čierne vlasy, hnedé oči, má jazvu po cisárskom reze a pri chôdzi kríva. "V čase odchodu mala na sebe oblečenú mikinu a sukňu neznámej farby," dodáva Pohotovostný pátrací tím - NR kraj.

KVALITNÝ NÁBYTOK, PRODUKTY TOPSHOP, DORMEO, DELIMANO, WALKMAXX, WELLNEO, ROVUS - OBUV A MÓDA - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE - KVALITNÝ ALKOHOL

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Ak ste osobu videli, máte informácie, ktoré by mohli pomôcť pri pátraní, kontaktujte políciu na tel. čísle 158 alebo Pohotovostný pátrací tím na tel. čísle 0940 555 959. "Za pomoc a zdieľanie ďakujeme. Majte vždy aktuálny prehľad o nezvestných osobách, stiahnite si našu bezplatnú aplikáciu PATRO," uzatvára Pohotovostný pátrací tím - NR.

zdroj a foto: Facebook Pohotovostný pátrací tím - NR kraj

Páči sa Vám práca Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT? Podporte nás

Cieľom portálu Leviceonline.sk a regionálnej internetovej televízie TVTEKOVHONT je prinášať Vám aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá a ďalšie užitočné a praktické informácie, ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas najmä z okresu Levice a blízkeho okolia.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť nás môžete poukázaním akejkoľvek sumy na účet nášho občianskeho združenia Regionline.sk:

Slovenská sporiteľňa IBAN:
SK37 0900 0000 0051 5918 8001

konštantný symbol:
0558

TVTEKOVHONT.SK - regionálna internetová televízia zameraná na okres Levice, blízke okolie a regióny Tekov a Hont
Výhodná reklama na Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre