08102022str

V smere z Levíc na Jur nad Hronom jazdil s vozidlom z jednej strany na druhú a ohrozoval okolie (video)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 29. apríla 2022 - V smere z Levíc na obec Jur nad Hronom jazdil 37-ročný vodič s vozidlom Ford Focus z jednej strany na druhú, pričom svojou nebezpečnou jazdou ohrozil vodiča Škody Octavia, ktorý sa mu musel vyhnúť, aby zabránil kolízii. Informuje o tom Polícia na svojej Facebook stránke Polícia SR - Nitriansky kraj.

V smere z Levíc na Jur nad Hronom jazdil s vozidlom z jednej strany na druhú a ohrozoval okolie (video)

Podľa ďalších policajných informácii vodič Octávie privolal policajtov a pustil sa za vinníkom. "Video natočené posádkou vozidla zachytáva veľmi hazardnú jazdu vodiča Fordu. Na miesto boli hneď vyslaní aj policajti. Tí muža podrobili dychovej skúške, ktorá mala pozitívny výsledok. Nafúkal 2,56 promile, pričom opakovaná dychová skúška bola takmer dve promile," priblížila Polícia.

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Policajti vodiča zadržali, umiestnili do policajnej cely a po vytriezvení ho obvinili z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky a hneď sa postavil pred súd. "Za svoju riskantnú jazdu pod vplyvom alkoholu „vyfasoval“ trest zákazu činnosti viesť motorové vozidlá na dobu šesť rokov, podmienečný trest odňatia slobody na šesť mesiacov a trest prepadnutia veci, čiže prišiel o svojho tátoša – Ford Focus, ktorý prepadol v prospech štátu," dodáva Polícia.

Mužove nezodpovedné konanie ho vyšlo poriadne draho. "Nesadajte za volant, keď ste pod vplyvom alkoholu. Nevypláca sa to! Ďakujeme posádke motorového vozidla Škoda Octavia, že nestratili duchaprítomnosť a natočili jazdu nezodpovedného opitého vodiča na video," uzatvára Polícia.

Tu si môžete pozrieť danú hazardnú jazdu vodiča:

zdroj, foto a video: Facebook Polícia SR - Nitriansky kraj

KVALITNÝ NÁBYTOK, PRODUKTY TOPSHOP, DORMEO, DELIMANO, WALKMAXX, WELLNEO, ROVUS - OBUV A MÓDA - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE - KVALITNÝ ALKOHOL

 

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre