05202024pon

Muž z Kalnej nad Hronom prehľadával cudzí karavan, vyrušil ho majiteľ

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

VRÁBLE 7. júla 2023 - Policajti Obvodného oddelenia PZ vo Vrábľoch boli vyslaní na preverenie oznámenia k miestnemu kostolu, kde malo dôjsť k vlámaniu do karavanu. Ako informuje Polícia na svojej Facebook stránke Polícia SR - Nitriansky kraj, podľa popisu malo ísť o štyroch chlapov, pričom získali presnejší popis len jedného z nich.

Muž z Kalnej nad Hronom prehľadával cudzí karavan, vyrušil ho majiteľ

Policajti prepátrali okolie a na parkovisku obchodného domu spozorovali osobu, ktorá sedela vo vozidle na sedadle vodiča. "Osoba bola stotožnená ako 42-ročný muž z Kalnej nad Hronom. Vo vozidle s ním boli ďalšie tri osoby 17, 29 a 28-roční muži. Policajti všetkých vyzvali, aby predložili občianske preukazy. 17-ročný muž pri kontrole policajtom povedal, že má pri sebe zatavenú striekačku s bielou kryštalickou látkou – údajne pervitín a sklenú fajku. Tento mladík mal pri sebe aj väčší obnos peňazí, ktoré vraj ukradol deň predtým z osobného auta," priblížila Polícia.

ČLÁNOK POKRAČUJE NIŽŠIE ⇩

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Muž z Kalnej nad Hronom prehľadával cudzí karavan, vyrušil ho majiteľ

Podľa ďalších informáciii tento mladík následne policajtom dobrovoľne vydal bankovky v hodnote 1075 eur, 50 zlotých a 1500 forintov. "Ako sa ukázalo, patrili Rumunke, ktorá na jarmoku predávala tovar. V noci sa rozhodla prespať v aute a keďže bolo teplo pootvorila si okno na strane spolujazdca, kde mala odloženú tašku, v ktorej mala hotovosť vo výške 1500 eur," dodala Polícia.

Policajti 17-ročnému mladíkovi obmedzili osobnú slobodu z dôvodu vykonávania ďalších procesných úkonov. "Vo veci bolo začaté trestné stíhanie pre drogovú trestnú činnosť v súbehu s prečinom krádeže," uzavrela Polícia.

zdroj a foto: Facebook Polícia SR - Nitriansky kraj

...

KVALITNÝ NÁBYTOK, PRODUKTY TOPSHOP, DORMEO, DELIMANO, WALKMAXX, WELLNEO, ROVUS - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE - KVALITNÝ ALKOHOL

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre