05272024pon

V Málaši lúpežne prepadli dôchodkyňu, páchatelia majú na rováši viac, už sedia vo väzbe

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

MÁLAŠ 28. decembra 2021 - Na základe dôslednej operatívno-pátracej činnosti sa podarilo levickým policajtom Odboru kriminálnej polície objasniť zločin lúpeže, ktorý sa stal v obci Málaš. Informuje o tom Polícia na svojej Facebook stránke Polícia SR - Nitriansky kraj.

V Málaši lúpežne prepadli dôchodkyňu, páchatelia majú na rováši viac, už sedia vo väzbe

Podľa ďalších policajných informácii dve osoby násilím vošli v noci do rodinného domu a v tom, ako ich 77-ročná domáca pani prekvapila, zhodili ju na podlahu, dali jej ruky za chrbát a pod hrozbou fyzického násilia požadovali od nej peniaze, pričom poškodenú aj viackrát fyzicky napadli. "Po odcudzení peňaženky s dokladmi, ktorá sa nachádzala pod vankúšom, z miesta odišli," približuje Polícia na svojej Facebook stránke.

KVALITNÝ NÁBYTOK, PRODUKTY TOPSHOP, DORMEO, DELIMANO, WALKMAXX, WELLNEO, ROVUS - OBUV A MÓDA - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE - KVALITNÝ ALKOHOL

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie
V Málaši lúpežne prepadli dôchodkyňu, páchatelia majú na rováši viac, už sedia vo väzbe

Levickí kriminalisti krátko po skutku zadržali dve podozrivé osoby. "V priebehu vyšetrovania sa ukázalo, že sa dopúšťali aj krádeží transformátorov, z ktorých demontovali medené vinutie a následne ho odpredávali do zberných surovín. Vyšetrovateľ Policajného zboru obvinil páchateľov z trestného činu lúpeže, spáchaného na chránenej osobe a troch skutkov poškodzovania a ohrozovania prevádzky všeobecne prospešného zariadenia a následne spracoval podnet na ich väzobné trestné stíhanie. Príslušný okresný súd v ďalšom konaní rozhodol o ich väzobnom trestnom stíhaní," dodala Polícia.

V Málaši lúpežne prepadli dôchodkyňu, páchatelia majú na rováši viac, už sedia vo väzbe

zdroj a foto: Facebook stránka Polícia SR - Nitriansky kraj

Páči sa Vám práca Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT? Podporte nás

Cieľom portálu Leviceonline.sk a regionálnej internetovej televízie TVTEKOVHONT je prinášať Vám aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá a ďalšie užitočné a praktické informácie, ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas najmä z okresu Levice a blízkeho okolia.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť nás môžete poukázaním akejkoľvek sumy na účet nášho občianskeho združenia Regionline.sk:

Slovenská sporiteľňa IBAN:
SK37 0900 0000 0051 5918 8001

konštantný symbol:
0558

TVTEKOVHONT.SK - regionálna internetová televízia zameraná na okres Levice, blízke okolie a regióny Tekov a Hont
Výhodná reklama na Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre