05282024uto

Promptný a ľudský prístup levických policajtov

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 30. mája 2021 - Na Facebook stránke Polícia SR - Nitriansky kraj zanechala jej fanúšička Martina svoj odkaz o jej pozitívnej skúsenosti s levickou políciou.

Promptný a ľudský prístup levických policajtov

Prečítajte si aj:

"Dobrý deň, chceli by sme sa poďakovať za promptný a ľudský prístup policajtom z Levíc. Dnes sme sa chystali na chatu, samozrejme najskôr sme absolvovali nákup v Tescu a kamoš šiel dodatočne kúpiť minerálku. V myšlienkach pri príprave gulášu zabudol telefón na kase. Už sme boli na ceste a v tom sme sa rozhodli, že sa teda pokúsime nájsť telefón. Vrátili sme sa späť, sbskár v Leviciach bol veľmi nápomocný. Na základe kamerového záznamu spoznal "známu firmu" zlodejku, ktorá telefón odcudzila. Následne sme kontaktovali políciu, ktorá tiež spoznala "známu firmu". Veľmi rýchlo zareagovali a išli veci riešiť. Medzičasom sme šli na políciu a spísali sme záznam. V priebehu chvíľky bol telefón vrátený majiteľovi a nakoniec sme sa ocitli na chate s miernym meškaním. Uvedomujeme si našu chybu, ale pripíjame na šťastné konce. Ďakujeme veľmi pekne :) Ak by sa dalo, zverejnite to na fb, pre pocit, že sú ľudia v práci, ktorí úprimne pomáhajú ľuďom. :)," opísala svoje skúsenosti Martina.

zdroj a foto: Facebook stránke Polícia SR - Nitriansky kraj

Kameraman/fotograf na svadbu, prvé sväté prijímanie, stužkovú slávnosť, oslavy, firemné a spoločenské akcie - ANDREJ BUDAI FOTO - VIDEO SLUŽBY

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie
TVTEKOVHONT.SK - regionálna internetová televízia zameraná na okres Levice, blízke okolie a regióny Tekov a Hont

Páči sa Vám práca Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT? Podporte nás

Cieľom portálu Leviceonline.sk a regionálnej internetovej televízie TVTEKOVHONT je prinášať Vám aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá a ďalšie užitočné a praktické informácie, ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas najmä z okresu Levice a blízkeho okolia.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť nás môžete poukázaním akejkoľvek sumy na účet nášho občianskeho združenia Regionline.sk:

Slovenská sporiteľňa IBAN:
SK37 0900 0000 0051 5918 8001

konštantný symbol:
0558

FIRMY a ŽIVNOSTNÍCI POZOR! VÝHODNÁ REKLAMA NA LEVICEONLINE.SK a TVTEKOVHONT TU.

TERAZ AKCIA! Objednajte si u nás reklamu na určité obdobie a získate ju na 2x dlhšie!

Výhodná reklama na Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre