Tragická dopravná nehoda v obci Beša, o život prišiel 34-ročný muž

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

BEŠA 29. mája 2026 - Levickí dopravní policajti boli vyslaní k dopravnej nehode, ktorá sa stala v nočných hodinách na ceste II/ 580 v okrese mesta Levice. Ako informuje Polícia na svojej Facebook stránke, 34-ročný vodič vozidla Alfa Romeo v obci Beša pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy svojím schopnostiam, vlastnostiam vozidla a v pravotočivej zákrute prešiel do protismeru a následne do priekopy, kde narazil prednou časťou vozidla do betónového premostenia.

Tragická dopravná nehoda v obci Beša, o život prišiel 34-ročný muž

Podľa ďalších informácii vodič pri náraze utrpel zranenia, ktorým na mieste nehody podľahol. "Polícia začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenie. Prípadné požitie alkoholických nápojov u vodiča bude zisťované pri pitve. Okolnosti, miera zavinenia a presná príčina tejto tragickej dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania," dodala Polícia.

Pozrite si tiež:

Tragická dopravná nehoda v obci Beša, o život prišiel 34-ročný muž

zdroj a foto: Facebook Polícia SR - Nitriansky kraj

KVALITNÝ NÁBYTOK, ZNAČKOVÝ ALKOHOL, KÁVA - PRE DOSPELÝCH - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY a HODINKY

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie
...