05192022štv

V Leviciach sa zrazili dve vozidlá, vodič a spolujazdkyňa sa zranili

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 11. mája 2022 - Na križovatke ulíc SNP a Družstevnícka v Leviciach sa stala dopravná nehoda dvoch osobných motorových vozidiel. Ako informovala Andrea Červočová z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Nitre, nehodu ohlásili v utorok 10. mája 2022 krátko po 14.30 hod.

V Leviciach sa zrazili dve vozidlá, vodič a spolujazdkyňa sa zranili

Podľa jej ďalších informácii na mieste udalosti zasahovali príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Leviciach, ktorí havarované vozidlá zabezpečili proti vzniku požiaru a uniknuté prevádzkové kvapaliny zasypali sorbentom.

Ako informuje Renáta Čuháková z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre, k dopravnej nehode došlo pravdepodobne tak, že vodič na Škode Felicia v meste Levice po ulici označenej dopravnou značkou ako vedľajšia cesta vchádzal do križovatky s ulicou SNP, v tom čase prechádzal po hlavnej ceste smerom od centra mesta Levice na obec Levice časť Kalinčiakovo vodič Peugeotu 307. "V uvedenej križovatke došlo následkom nedania prednosti v jazde vodičom Felície k zrážke medzi prednou časťou jeho vozidla a pravej prednej časti vozidla Peugeot 307. Pri dopravnej nehode sa zranil vodič Felície a jeho spolujazdkyňa. Alkohol v dychu vodičov policajti nezistili. Okolnosti, miera zavinenia a presná príčina dopravnej nehody," priblížila Čuháková.


Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

V Leviciach sa zrazili dve vozidlá, vodič a spolujazdkyňa sa zranili

zdroj a foto: KR HaZZ v Nitre, KR PZ v Nitre

KVALITNÝ NÁBYTOK, PRODUKTY TOPSHOP, DORMEO, DELIMANO, WALKMAXX, WELLNEO, ROVUS - OBUV A MÓDA - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE - KVALITNÝ ALKOHOL

 

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre