03312020uto
DREVEX Zlaté Moravce - stavebné rezivo

Európsky učiteľ jazykov roka 2012

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 17. októbra 2012 - 8. október 2012 sa stal významný a slávnostný pre našu kolegyňu PaedDr. Miroslavu Krnáčovú, učiteľku anglického jazyka Základnej školy Andreja Kmeťa v Leviciach, ktorá z rúk ministra školstva , vedy, výskumu a športu SR Dušana Čaploviča prevzala ocenenie Európsky učiteľ jazykov roka 2012. Uvedený certifikát vydáva Iniciatíva Európskej komisie v jazykovom vzdelávaní a verifikuje ho Európska komisárka pre vzdelávanie, kultúru, viacjazyčnosť a mládež - Androulla Vassilliou.

Európsky učiteľ jazykov roka 2012

 

Udelenie ocenenia je podmienené hodnotením výsledkov nominovaných osôb v práci so žiakmi v triede, ich aktivity na úrovni školy a aj mimo nej, hodnotením z pohľadu vedenia školy, kolektívu, referenciami so strany nezávislých inštitúcií, rodičov a žiakov. Nominácia musí prejsť po posúdení komisiou do užšieho výberu, po ktorom nasleduje kontrola priamo na mieste výkonu práce, kde je konfrontovaná s realitou.

Tento rok bolo podaných 12 nominácií, 7 postúpilo do druhého kola a ocenení boli štyria slovenskí učitelia.

Európsky učiteľ jazykov roka 2012

Európsky učiteľ jazykov roka 2012

PaedDr. Mirke Krnáčovej srdečne gratulujeme. Je pre nás cťou, že učiteľ takýchto kvalít je zamestnancom našej školy. Toto ocenenie je morálnym ohodnotením jej erudovanosti v predmete, jej zanietenia pre prácu s deťmi, kreatívneho prístupu k vyučovaniu a malá satisfakcia za čas, ktorý dokáže venovať i mimoškolským aktivitám v anglickom jazyku.

zdroj a foto: ZŠ Andreja Kmeťa

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre