10212019pon

V Leviciach sa konala veľkolepá módna prehliadka + fotografie

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 2. októbra 2013 - Krásne ženy a muži, tanec, spev, vynikajúca atmosféra, no najmä móda. Tomuto všetkému sa mohli návštevníci kochať v sobotu 28.9.2013 v Dome Reviczky v Leviciach, kde sa konala módna prehliadka spojená s veľkolepou tanečnou show pod názvom Reviczky House Fashion, Hair and Make-up Show. Toto zaujímavé a nielen v Leviciach ale aj v celom okolí jedinečné podujatie, ktoré organizovalo Levické Združenie Reviczky, skvele moderovala známa a obľúbená herečka Viki Ráková.

reviczky house fashion hair and make-up show 2892013 20131002 1824192228

V rámci módnej prehliadky sa občianske združenie v súlade so svojimi cieľmi, snažilo vytvoriť priestor pre podnikateľov nášho regiónu, aby sa mohli lepšie spoznať s klientelou i medzi sebou navzájom, tak isto pestovať dobré slovensko-maďarské vzťahy v našom meste a podporiť zviditeľnenie nadanej mládeže. Na prehliadke sa predviedli produkty Levických podnikateľov zo sveta módy (oblečenie, obuv, šperky, doplnky) , a to AZ Fashion, Ciao Bella, Jasmine Line, ST Collection, módnych návrhárok Milady Sabolovej a Kika-Style Beaty Galambosovej. Podujatie sprevádzala široká partnerská podpora služieb z regiónu (reštaurácie, kaviarne, cukrárne, vinári, taxikári...). Nadané manekýnky svoju úlohu zvládli na jednotku, podujatie doplňoval pestrý tanečný program v podaní tanečníkov TŠK Junilev a dievčenskej tanečnej V Leviciach sa konala veľkolepá módna prehliadka + fotografieskupiny TŠK Ritmo - Tropicana, ktorým organizátor veľmi pekne ďakuje za predvedenú parádu, ktorý sa dal sledovať len so zatajeným dychom. Tak isto nás očaril čistý spevácky hlas Andrey Trenčanskej, ktorá zaspievala tri pesničky z rôznych známych muzikálov.

Mediálnymi partnermi podujatia boli: Fotostudio AB zo Želiezoviec, pán Lajos Mészáros, Levická Televizia, týždenník Szabad Újság a portál Leviceonline.sk, ktorým organizátori veľmi pekne ďakujú za odbornú súčinnosť. Ďalej ďakujú všetkým, ktorí pomohli pri príprave, no najmä "brigáde" Judity Ševečekovej, dámam Ligy maďarských žien v Leviciach, Katke Onduskovej a Violke Pappovej, majiteľke kvetinárstva Viola Hobby z "ôsmej", Moyzesovej ulice a reklamnému partnerovi AGRIPA a jeho majiteľovi Robertovi Perichtovi. Vďaka patrí tak isto prepravnému partnerovi podujatia RB Golden Taxi Levice a jeho majiteľovi Petrovi Nemčekovi, že bezpečne priviezol, aj odniesol moderátorku Viki Rákovú a tiež gastropartnerom podujatia, ktorí zabezpečili občerstvenie počas príprav a na následnej recepcii (Pizzeria Fontana, Norbi Update Levice, Reštaurácia Baran, Reštaurácia Biela Hus, Bistro Miloš, Reštauráciia Heuréka, Cukráreň Alžbetka (upiekli nádhernú tortu), Bon-Bon čokoládovna Levice (priniesli chutné maškrtky) a Bio centrum Želiezovce, ktorí ponúkli skvelé pekné vína. Organizátori tiež ďakujú MsKS Levice za poskytnutú ozvučovaciu a osvetlovaciu techniku a TNP s.r.o. a Agnes Sandor za zabezpečenie kozmetických a kaderníckych služieb. Poďakovanie patrí aj sponzorom podujatia: rodine Cziriových, CM projekt, Frisiana, IMPREA a ďalším "obchodným" partnerom, ktorí nejakým spôsobom napomáhali k vzniku tejto kultúrno-spoločenskej udalosti. Tí hostia, ktorí podujatie poctili svojou prítomnosťou, určite neobanovali obetovaný čas...Orgnizátori ďakujú ešte raz všetkým, ktorí položili ruku k dielu.

Jazyková škola Chantal Levice Kvalitné výživové doplnky značky FITapak na chudnutie, ktoré sú vyrobené na Slovensku.

Z podujatia sme pripravili aj fotoreportáž. Všetky naše fotografie z módnej prehliadky spojenej s tanečnou show "Reviczky House Fashion, Hair and Make-up Show" zo dňa 28.9.2013 nájdete vo fotogalérii TU.

Pozrite si aj ďalšie fotografie z podujatia od fotografa Lajosa Mészárosa TU.

zdroj: Združenie Reviczky, fotografie: www.leviceonline.sk

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre