01252020sob

Navždy sa zachová v pamäti stužková...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

TLMAČE 7. novembra 2012 - Piatok, 12. októbra 2012, pre niekoho deň ako každý iný, no pre nás žiakov 4.C a 4.D triedy zo Strednej odbornej školy technickej v Tlmačoch to bol nezabudnuteľný deň s veľkým D.

Ranné vstávanie sa nezaobišlo bez motýlikov v bruchu a nedočkavosti, kedy už bude ten dlho očakávaný večer. Treba ešte absolvovať návštevu kaderníčky, kozmetičky, nagélovať neposlušné vlasy, uviazať kravatu, obliecť sa do krásnych šiat, nového obleku a konečne vyraziť tou správnou nohou na cestu, pre nás žiakov cestu „do neznáma“.

Stužková slávnosť 4.C a 4.D triedy Strednej odbornej školy technickej v Tlmačoch, 12.10.2012, Hotel Lev, Levice

 

Po príchode do spoločenskej sály v hoteli Lev sme zostali stáť vo dverách s otvorenými ústami a bez slov. Krásne vyzdobená sála, vyparádení spolužiaci, z vážnych triednych učiteľov sa stali učitelia na nespoznanie.

„Aká si krásna, pekné šaty, tá košeľa sa ti hodí...“ chvála sa ozývala z každej strany. Pomaly začali prichádzať hostia a náš veľký večer sa mohol začať. Cesta k zeleným stužkám bola tak blízko, no naše tváre boli vážne, triasli sa nám nohy a potili dlane.

s Facebookom máte z Leviceonline.sk oveľa viac. Stačí lajk a viac noviniek z Levíc a okolia príde priamo k Vám.

Stužková slávnosť 4.C a 4.D triedy Strednej odbornej školy technickej v Tlmačoch, 12.10.2012, Hotel Lev, Levice

Po slávnostnom nástupe prišli na rad príhovory, pri ktorých sme si všetci zaspomínali na časy, ktoré sú už len v krásnych spomienkach. Zrazu nastala tá dlho očakávaná chvíľa – odovzdávanie stužiek. To bolo radosti a ten pocit... Bolo jednoducho super, mať na hrudi túto vecičku - nádej na veky vekov… Po Gaudeamuse, odovzdaní darov triednym učiteľom, kvetov rodičom a pedagógom a prípitku sme sa usadili každý na svoje miesto a čakali na slávnostnú večeru.

Po jej konzumácii sa nám s plným žalúdkom dosť ťažko tancovalo, ale dopadlo to nad očakávanie dobre, myslím, že aj vďaka výbornému DJ-ovi a skvelým ľuďom. Rozprúdili sme poriadnu zábavu, ale po tanečkoch sme sa začali pomaličky, nenápadne vykrádať z parketu a pripravovať sa na kultúrny program. To bolo stresu, ako to dopadne, viete si predstaviť že tie nácviky nás fakt veľmi nebavili. Aj tak ale všetko dopadlo tak, ako malo. O pol noci sme si prevzali častušky, chutné tortičky, napili sa z džbánu a zaspievali si  neodmysliteľný hit „Nie sme zlí“.

Stužková slávnosť 4.C a 4.D triedy Strednej odbornej školy technickej v Tlmačoch, 12.10.2012, Hotel Lev, Levice

Spokojnosť bola videná a počutá všade - u rodičov, žiakov, pedagógov, ako aj hostí. Večer dopadol tak, ako mal a nohy nás boleli ešte aj v stredu.
Všetci sme sa nakoniec zhodli, že by sme brali ešte jednu takúto akciu.
Stužková, to vám je vec! Vrelo odporúčam.

Stužková slávnosť 4.C a 4.D triedy Strednej odbornej školy technickej v Tlmačoch, 12.10.2012, Hotel Lev, Levice

Stužková slávnosť 4.C a 4.D triedy Strednej odbornej školy technickej v Tlmačoch, 12.10.2012, Hotel Lev, Levice

zdroj a fotografie: Miroslava Bokníková, žiačka 4.C triedy

Priestor pre Vás na portáli Leviceonline.sk...
Radi píšete o nejakých témach, máte pripravený článok, fotografie z podujatia, či akcie, je niečo vo Vašom okolí, na čo by ste chceli upozorniť a dať o tom vedieť aj ostatným?

Portál Leviceonline.sk Vám dáva priestor prezentovať Vaše príspevky, články, postrehy, skúsenosti, pripomienky, dať o nich vedieť, príp. upozorniť na dané problémy v našom meste a okolí.

Posielajte nám Vaše príspevky na našu známu e-mailovú adresu , prípadne ak pre nás máte zaujímavý tip, neváhajte nás kontaktovať aj telefonicky na 0903 671 087.

Staňte sa spolutvorcami portálu Leviceonline.sk, ktorý je tu práve pre Vás...

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre