07062020pon

Pozývame Vás na AS Ples 2012

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Pozývame Vás na AS Ples 2012LEVICE 21. decembra 2011 - Príjemný večer plný hudby, tanca a skvelých gastronomických špecialít. Asi takto by sa dalo charakterizovať zaujímavé spoločenské podujatie, ktoré nesie názov AS PLES. V januári tohto roku (roku 2010, pozn. redakcia) mal tento ples svoju premiéru, keď zožal naozaj veľmi pozitívne ohlasy a jeho návštevníci si pochvaľovali nielen skvelú atmosféru, ale aj vynikajúci program a chutné gastronomické menu. Organizátormi tohto plesu sú cestovná agentúra Áčko-travel.sk a jazyková škola S-Club, ktorí pre Vás pripravujú zaujímavé prekvapenia, čo bude určite nezabudnuteľným zážitkom.

Na AS PLES 2012 sa môžete tešiť na levického klaviristu Aladára Birnera, ktorý spolu so skvelou hudobnou skupinou Slovak Tango zabezpečí hudbu na počúvanie a do tanca a ktorú po polnoci vystrieda DJ Parilla. Na plese nebudú chýbať ani tanečné vystúpenia v podaní TŠK Ritmo a tanečnej skupiny Tropicana.

Čerešničkou na torte bude určite aj skutočnosť, že celým plesom bude sprevádzať šarmantná moderátorka Kristína Farkašová, ktorú istotne poznáte z obrazovky, veď sa v súčasnosti objavuje vo všetkých troch hlavných televíziách, a to v STV, JOJ aj Markíze.

Určite tiež zaujme špeciálna profesionálna barmanská show s ponukou drinkov s nádychom exotiky, tombola s hodnotnými cenami. Okrem toho si pre Vás organizátor pripravil aj ďalšie prekvapenia, ale prezradiť Vám predsa nemôžeme úplne všetko.

Hotel Astrum Laus*** sa určite nenechá zahanbiť ani z gastronomickej stránky, šéfkuchár Juraj Struhár pripraví veľmi kvalitnú večeru s nádychom exotiky, ako aj popolnočný teplý a studený bufet. Personál hotela na tento večer pripraví zvýhodnené ceny vybraných druhov alkoholických a nealkoholických nápojov. Celý večer bude k dispozícii aj hotelová kaviareň a lobby bar.

Zaujímavá ponuka bude aj pre tých hostí, ktorí sa rozhodnú prísť na AS Ples autom: parkovanie v podzemných garážach bude pre hostí plesu zdarma. A ak sa rozhodnete, že si tento pekný večer predĺžite, pre hostí plesu sú pripravené špeciálne ceny ubytovania v podobe 10% zľavy.

Veríme, že po týchto informáciách sa na AS Ples tešíte ešte viac. Uvidíme sa v sobotu 28.1.2012!

Samozrejme, zrekapitulujeme základné informácie:

Kedy ? 28.01.2012
Kde ? hotel Astrum Laus Levice
O koľkej ? 19:00
Za koľko ? 49,- EUR

Teší sa na Vás kolektív Áčko-travel.sk a S-Club.

Viac informácii nájdete aj na Facebook stránke AS Ples-u.


Súťaž o vstupenku na AS PLES 2012!

V spolupráci s organizátormi AS PLES-u 2012 sme pre Vás pripravili súťaž o 1 vstupenku (pre dve osoby) na AS PLES 2012. Viac informácii o tejto súťaži nájdete v sekcii Správy - Súťaže, alebo kliknite na tento odkaz.

Prečítajte si tiež článok o AS PLES-e 2011 tu.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre