12092019pon

Karta Levičana – vernostný program www.vyhodykariet.sk

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Karta Levičana – vernostný program www.vyhodykariet.skKarta Levičana je vernostná karta pre skvalitnenie a zlacnenie života Levičanov a obyvateľov v blízkom okolí - Levice zľavy. Je distribuovaná zmluvnými partnermi projektu - podnikateľskými subjektmi (obchodmi) v lokalite mesta Levice a mestskými organizáciami  Mesta Levice, ktoré poskytujú zľavy alebo iné výhody jej držiteľom. Kartu si môžete zakúpiť aj v Levickej informačnej agentúre (Holubyho ul. č. 6 v Leviciach).

Všetkých partnerov, u ktorých si môžete Kartu Levičana zakúpiť, nájdete v doplňujúcej informácií pri karte - Tu zakúpite kartu. Uvedení zmluvní partneri projektu  ponúkajú
Kartu Levičana v spolupráci so spoločnosťou Spolefekt s.r.o., ktorá im kartu vydáva a zastrešuje celý projekt. Karta ( Karta Levice ) má jedinečný dizajn s logom portálu Vyhodykariet.sk a erbom hlavného partnera Mesta Levice. Je výhodná najmä pre tých, ktorí navštevujú kultúrne a športové zariadenia  a uskutočňujú nákup v meste Levice a blízkom okolí a chcú byť zvýhodnení.

Všetky informácie o projekte Karta Levičana  jej  zľavy a iné výhody, ktoré karta ponúka nájdete na celoslovenskej web stránke www.vyhodykariet.sk – Zoznam zákazníckych kariet a ich výhod v Slovenskej republike. Karta Levičana je regionálna karta pre skvalitnenie a zlacnenie života Levičanov a obyvateľov v okolí. Ponúka Vám:  zľavy, akcie,  novinky a súťaže v Leviciach a okolí.

Karta Levičana – turistická karta


Táto karta vznikla ako nástroj na zvýhodnenie turistov, ktorí prichádzajú na dovolenku do mesta Levice a okolia s cieľom podporiť cestovný ruch. Turistická karta – Karta Levičana je rovnaká ako všetky Karty Levičana s tým rozdielom, že nie je možné ju zakúpiť a zapožičiavajú ju len ubytovacie zariadenia pre svojich hostí počas dovolenky. Na zadnej strane karty je uvedený názov ubytovacieho zariadenia, dátum platnosti Karty Levičana a text TURISTICKÁ KARTA vytlačený v ľavom dolnom rohu. Zapožičiava sa ubytovaným návštevníkom na čas ich dovolenky v Leviciach a okolí v ubytovacích zariadeniach mesta Levice a okolia. Turista môže využívať výhody, ktoré mu karta ponúka počas dovolenky v lokalite Levice, čím je zároveň informovaný o možnostiach využitia voľného času a motivovaný využívať služby a zakúpiť tovar so zľavou alebo inou výhodou. Turista Levíc a okolia nájde všetky zľavy a výhody v Leviciach na stránke www.vyhodykariet.sk pri Karte Levičana. Turistickou kartou sa stáva ubytovacie zariadenie atraktívnejšie a buduje vernostný program medzi zariadením a turistom.

Informácie o Karte Levičana na stránke www.vyhodykariet.sk

Výhodou web stránky www.vyhodykariet.sk je jej moderné webové rozhranie prispôsobené na zaraďovanie zákazníckych, vernostných kariet a ich zliav/výhod, súťaží a akcií pre jednoduché informovanie držiteľov karty:


1. Pri obrázku Karty Levičana je prvotná informácia o názve karty, spoločnosti, ktorá kartu vydáva a informácie o karte, ako sa dá karta získať prípadne e-shop, na ktorom sa dá karta okamžite objednať;

2. Každá karta na tejto web stránke má zoradené zľavy a iné výhody, ktoré ponúka držiteľovi karty pod vyššie uvedenou prvotnou informáciou o karte.


Pri každej výhode Karty Levičana získate informáciu:
- o názve zľavy, ktorú môžete využívať ako držiteľ Karty Levičana;
- popis zľavy (prípadne možnosť kliknúť na viac informácií v popise zľavy, kde získate
doplňujúce informácie o výhode, ktorú Vám Karta Levičana ponúka);
- o lokalite, kde môžete zľavy prípadne benefity Karty Levičana využívať (rozkliknutím názvu
mesta získate kompletnú informáciu o prevádzke, ako aj kontaktné informácie
na prevádzku, ktorá zľavu na Kartu Levičana ponúka);
- obrázok či už karty alebo priamo výhody, ktorú karta ponúka (výrobok v zľave, obrázok služby v zľave alebo prevádzky, ktorá Vám zľavu na kartu ponúka);
- o zaradení výhody - zľavy na karte či ide o súťaž, akciu prebiehajúcu pre držiteľov karty alebo novinku, ktorú môžu začať využívať. Súťaže, akcie novinky sú farebne a textovo
odlíšené.

Všetky výhody, ktoré sú zaradené pod Kartou Levičana si môžete filtrovať – hľadať pomocou
filtra, ktorý je uvedený nad kartou:
možnosť „Karta“ – máte zvolenú Kartu Levičana,
možnosť „Výhody“ – vám umožňuje hľadať výhodu karty, ktorú potrebujete,
možnosť „Lokalita“ – vám umožňuje hľadať výhodu karty v lokalite svojho bývania.

Karta Levičana - kontakt: Tel: +421 948 440 552, E-mail: 
On-line: www.vyhodykariet.sk

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre