Autoškola BAKAI - Levice, Šahy, Želiezovce.

CIAO BELLA, Levice, OC Dituria - e-shop, Facebook: ZebraLevice  
09252017pon

PR články, komerčné, Levice

Jazyková škola Prima oslavuje 10 rokov

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

jazykova skola prima levice 20131104 1092501071Rozmýšľate nad kurzom anglického jazyka, ale neviete, ktorá metóda by bola pre vás vhodná? Už sa niekde vzdelávate a uvažujete nad zmenou? Máte malé dieťa a chcete, aby sa angličtinu učilo už od útleho veku? Má vaše dieťa problémy s angličtinou v škole alebo si len jednoducho chce nahradiť maturitnú skúšku medzinárodným certifikátom? Tak potom najväčšia a najvšestrannejšia jazyková škola v meste – Jazyková škola Prima – je to pravé miesto pre vás!

V dnešnom uponáhľanom svete je nutné neustále sa prispôsobovať novým trendom vo výučbe jazykov, najväčší dôraz treba klásť na ústnu komunikáciu a predovšetkým systematické a zážitkové vzdelávanie. Práve tieto trendy praktizuje Prima, ktorá oslavuje už 10 rokov svojej úspešnej existencie! Špecializuje sa na anglický jazyk pre všetky vekové kategórie a nájdete tu všetko pod jednou strechou – okrem jazykovej školy je aj skúšobným centrom medzinárodných skúšok City & Guilds, ponúka úradné preklady, predaj anglických kníh, ale aj študijné pobyty v zahraničí.

Jazyková škola Prima oslavuje 10 rokov - Direct Method for English

V roku 2011 v celoslovenskej hlasovacej súťaži Jazyková škola Prima získala ocenenie NAJ JAZYKOVÁ ŠKOLA SLOVENSKA – 1. miesto na celom Slovensku!

Pri príležitosti 10. výročia vzniku školy v rámci podujatia Deň otvorených dverí v júni i počas zápisov do kurzov v septembri, škola rozdávala novozapísaným študentom Kartu Levičana i učebnice ku kurzu zdarma. Súčasťou boli aj ukážkové hodiny, kde mala široká verejnosť možnosť nahliadnuť do metód výučby a zažiť príjemnú atmosféru na hodinách.

Jazyková škola Prima oslavuje 10 rokov

Ako jedna z prvých škôl na Slovensku zaviedla systém vernostných zliav a ponúka tiež zľavy nezamestnaným, dôchodcom, mamičkám na MD, držiteľom kariet Euro 26 a ISIC, ITIC a od roku 2012 je zapojená aj do projektu Karta Levičana. Pre študentov Jazykovej školy Prima je zdarma k dispozícii školská knižnica s bohatou ponukou kníh a okrem toho pre nich škola organizuje nespočetné množstvo súťaží a podujatí, ako napr. halloweensky večierok, vianočný večierok, karneval a detské predstavenie, ktoré v spolupráci s Tekovským múzeom v Leviciach organizuje v rámci podujatia Týždeň v múzeu na hradnom amfiteátri. Detské a tínedžerské skupiny sa každoročne zapájajú aj do celoročnej súťaže ZBIERAJ A VYHRAJ, kde odmenou pre najlepších študentov je štúdium zdarma v nasledujúcom školskom roku, ako aj zdarma medzinárodné skúšky i učebnice ku kurzom.
Jazyková škola Prima má priateľský a kvalifikovaný lektorský tím, ktorého súčasťou je už sedem rokov aj kanadský lektor špecializujúci sa na prípravu na medzinárodné skúšky, aj samotné skúšanie na skúškach City & Guilds a Cambridge.

Jazyková škola Prima oslavuje 10 rokov

Od mája 2007 má škola akreditáciu na medzinárodné skúšky City & Guilds – ako jediná inštitúcia v okrese – a túto akreditáciu úspešne obnovuje každé dva roky. V Leviciach je to jediná škola, kde si prostredníctvom týchto skúšok môžu stredoškoláci nahradiť maturitnú skúšku z angličtiny priamo a nie sprostredkovane, cez iné inštitúcie – túto možnosť využilo už nespočetné množstvo stredoškolákov a percento úspešnosti je veľmi vysoké.

Jazyková škola Prima oslavuje 10 rokov

Od roku 2011/2012 Jazyková škola Prima vzdeláva aj najmenšie detičky v maličkých skupinkách a ako jediná škola v meste pri výučbe škôlkarov používa aj interaktívnu tabuľu. Pre najmenšie deti je k dispozícii aj malé ihrisko v záhrade školy. Pre škôlkarov sú v ponuke aj špecializované letné týždenné dopoludňajšie kurzy ako alternatíva pre rodičov, ktorí sú zaneprázdnení a nemajú kam svoje detičky v lete dať. V lete 2013 škola úspešne absolvovala prvé z nich.

Jazyková škola Prima oslavuje 10 rokov

Najväčšiu časť klientely školy však od jej samotného začiatku tvoria deti základných a stredných škôl, ktoré Prima systematicky a úspešne vzdeláva vo svojom štandardnom celoročnom programe 2 x týždenne. Podstatnú časť klientely tvoria aj dospelí, ktorí sa v Prime vzdelávajú v malých skupinkách.

Jazyková škola Prima sa neustále prispôsobuje novým trendom hlavne vo výučbe, v aktuálnom školskom roku dospelým okrem klasických a overených konverzačných kurzov ponúkla aj možnosť vybrať si licencované kurzy najprogresívnejšou priamou metódou Direct Method for English®. Je to dynamická metóda priamej riadenej konverzácie uplatňujúca princíp otázka – odpoveď  metódou „push and pull“. Je to systém otázok a riadených odpovedí, pomocou ktorých si študent precvičuje presné vetné konštrukcie, ktoré si následne zapamätá a dokáže použiť v praxi. Jej hlavnými zásadami sú: rýchlosť a dynamika, opakovanie, praktickosť a efektívnosť, aktívne vysvetľovanie slovnej zásoby, opravovanie chýb a výslovnosti a minimum slovenčiny. Cieľom je postupne odbúrať strach z rozprávania, pričom študent sa učí najprv počúvať, potom rozumieť, hovoriť a následne čítať a písať. Študent na hodinách hovorí až 5x častejšie.

Licencované kurzy Direct Method for English® sú na rozdiel od ostatných celoročných kurzov trimestrálne (t.j. trojmesačné), takže ak ste zmeškali septembrové zápisy, stále máte možnosť zapísať sa do nových kurzov – Jazyková škola Prima najbližšie kurzy otvára už 9. decembra, zápisy do kurzov sú 26. a 27. novembra 2013 od 15:30 do 18:30 a ukážková hodina 26. novembra o 17:30. Viac informácií získate na www.prima-skola.com alebo priamo v Jazykovej škole Prima na Mládežníckej ulici č.7 v Leviciach.

Jazyková škola Prima oslavuje 10 rokov
 
Jazyková škola Prima oslavuje 10 rokov
 
Jazyková škola Prima oslavuje 10 rokov

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

 

Prihláste sa k odberu noviniek Leviceonline.sk a majte ako prví informácie z celého okresu Levice

Napíšte sem Váš e-mail:
Potvrďte tu:
Ďakujeme za Vašu registráciu!
Please wait

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre