12102019uto

Levická hudobná skupina Rebelsky postúpila do semifinále súťaže Emergenza

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Levická hudobná skupina Rebelsky postúpila do semifinále súťaže EmergenzaLEVICE / BRATISLAVA 7. marca 2012 - Pre nezávislé hudobné skupiny sa každoročne naskytá príležitosť prezentovať sa na veľmi obľúbenej medzinárodnej súťaži, ktorá nesie názov Emergenza. 1. kolo tejto súťaže sa konalo v dňoch 3., 4. a 18. februára 2012 v bratislavskom Randal club-e. Dňa 2. februára sa na tejto súťaži predstavila i jediná hudobná skupina reprezentujúca mesto Levice, 5-členná skupina Rebelsky na čele s charizmatickou speváčkou Dianou.

Tá sa so svojim mini-koncertom prebojovala do semifinále tejto súťaže, ktoré sa bude konať 17. marca 2012. Oslovili sme bubeníka skupiny Ondreja "Emsy" Sirotu, aby nám povedal o ich prípravách na túto súťaž a predsavzatiach v nej.


Čo bolo základom, predpokladom Vášho postupu do 1. kola súťaže Emergenza?

Ondrej Emsy Sirota: Ani neviem, proste sme sa prihlásili. Už je to tuším tretí krát, dali sme link na naše nahrávky a organizátori sa ozvali, že OK a poslali dátum prvého stretnutia ohľadom súťaže.

Levická hudobná skupina Rebelsky postúpila do semifinále súťaže Emergenza

Ako ste sa pripravovali na toto prvé kolo, keď ste sa už dozvedeli, že ste boli vybraní do 1. kola súťaže?

Na takýchto akciách je smerodatný playlist, tak sme si sadli a urobili playilist, ktorý by nemal nudiť a mal by poslucháčov držať pri pódiu a snáď sa nám to aj podarilo. Ale nejaká extra príprava nebola, možno pred semifinále zmeníme zase nejaké veci a možno "pichneme" do programu aj nejakú novinku, uvidíme, to záleží aj na rozhodnutí kapely.


Aké boli pocity pred týmto prvým kolom?

Ani neviem, myslím si, že pre nás to bol koncert ako každý iný, len trochu kratší. Bolo dôležité zaujať publikum a to je dôležité aj na bežnom koncerte. S Diankou to chvalabohu nieje problém, takže pred aj po koncerte bola pohoda...

Levická hudobná skupina Rebelsky postúpila do semifinále súťaže Emergenza

Ako si/ste boli spokojní s Vašim vystúpením v prvom kole?

Ako som písal vyššie, bol to koncert ako každý iný a musím povedať, že za posledný čas sme nezažili nejako extrémne zlý koncert, takže spokojnosť určite aj z tohto koncertíku.


Aké sú predsavzatia do semifinále, resp. do celej súťaže?

Samozrejme, predsavzatie máme len jedno, a to postúpiť. Či to vyjde, alebo nie, záleží hlavne na fanúšikoch, teda na tom, koľko našich fanúšikov dojde do Randalu v Bratislave dňa 17.3.2012, nakoľko sa hlasuje na mieste, hneď po koncerte a podľa toho kapela postupuje. Všetkých srdečne pozývame.


Príďte teda povzbudiť kapelu Rebelsky na ich semifinálové vystúpenie na tejto súťaži dňa 17. marca 2012 do bratislavského Randal clubu. Váš hlas budú veľmi potrebovať a my z portálu Leviceonline.sk im prajeme v súťaži, ako i v ich ďalšej hudobnej kariére veľa šťastia a úspechov.

O ich ďalšom účinkovaní v súťaži Vás budeme priebežne na našich stránkach informovať. Sledujte naše stránky.

Viac informácii o súťaži na tomto linku: http://www.emergenza.net/show.asp?res=252&dett=yes#19990

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre