05202024pon

ZOČI VOČI v novom videoklipe spomína na turné

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

ZOČI VOČI v novom videoklipe spomína na turné

NITRA 21. februára 2012 - Nitrianska kapela Zoči Voči len nedávno ukončila koncertnú šnúru po Slovensku. Na 16 miest, ktoré počas úspešného Monster Energy Tour 2011 navštívila, spomína v najnovšom videoklipe ku skladbe 3:00.

Skladba sa nachádza na aktuálnom albume kapely Zoči Voči s názvom Nikto z nás nie je bez chýb, ktorý vyšiel v októbri 2011.

Videoklip je čierno-biely, čím podčiarkuje svoju retrospektívu, no zaujímavá je aj samotná skladba. Ide o prvý počin Zoči Voči, v ktorom kapela nepoužila svoj tradičný zvuk elektrických gitár. Uprednostnila akustické nástroje, ktoré dopĺňajú elektronické prvky. Režisérsku taktovku nad klipom mal už tradične kamarát členov kapely, výborný kameraman Martin Hossa alias Anakin Fox. „Je to akoby pokračovanie práce, ktorú začal dizajnom a grafikou nášho albumu a pokračuje točením videoklipu,“ dodal na margo spolupráce manažér Zoči Voči Michal Andel. Najnovší prírastok vo videogalérie kapely zachytáva najkrajšie momenty zo skončeného turné, mapuje život kapely počas neho, ktorý hudobníci trávia väčšinou na cestách a na pódiu. „Pieseň je o našich rodinách a blízkych, na ktorých máme veľmi málo času, pretože nás zamestnáva hudba a koncertovanie. Venujeme ju všetkým, ktorí by chceli byť s tým, s kým nemôžu,“ dodal gitarista Jano Pisoň.

Nový videoklip Zoči Voči 3:00:

zdroj a fotografia: Nikoleta Kováčová

 

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre