05282024uto

Už štvrté vydanie metalovej smršte Metal Unleashed nesklamalo + fotografie a video

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 7. apríla 2013 – V obľúbenom kultúrnom priestore na Vojenskej ul. v Leviciach v Dome Reviczky sa počas sobotňajšieho večera 6. apríla 2013 konalo už štvrté vydanie metalového festivalu, ktorý nesie názov METAL UNLEASHED. Organizátormi tohto podujatia sú chalani z domácej levickej metalovej formácie Achsar, ktorí ani po štvrtý krát nesklamali a pre fanúšikov tohto tvrdého hudobného štýlu opäť pripravili skvelú akciu. Tentoraz sa predstavili štyri kapely - NIHILITY (Heavy metal Zlaté Moravce), DOWN TO HELL (Black metal Malacky), SIGHISOARA (Gothic metal Bratislava) a samotný ACHSAR (Metal Levice).

Už štvrté vydanie metalovej smršte Metal Unleashed nesklamalo + fotografie a video

Ako prvá sa predstavila Heavy-metalová kapelka zo Zlatých Moraviec NIHILITY, ktorá je zložená zo štyroch členov - HUGO STYX (basa, spev, texty), ADAM (sólová gitara, vokály), ERIK (bicie) a ANDY (gitara, vokály). Kapela sa snaží realizovať najmä vlastnú tvorbu so slovenskými textami a levických fanúšikov skvele zabavila. Viac sa o kapele dozviete na ich web stránke http://bandzone.cz/nihility.

RM - TECH - bazény na mieru, prekrytia, stavby, servis

Už štvrté vydanie metalovej smršte Metal Unleashed nesklamalo + fotografie a video

Po chalanoch zo Zlatých Moraviec sa na pódiu predstavila Black-metalová formácia DOWN TO HELL z Malaciek, ktorá má vo svojich radoch aj krásne zastúpenie nežného pohlavia. Kapela v zložení Kani (guitar, scream vocals), Ťapo (guitar), Maťa (clean vocals), Miro (bass guitar), Lubo (synthesizer) a Bensfur (drumms) momentálne pracuje na svojom novom deme a na svojom koncerte v Leviciach predstavila okrem iných aj svoje piesne ako Nemŕtva nevesta, Smrť, Pán vetra, búrky a mrakov, takže si nielen ich fanúšikovia určite prišli na svoje. Viac o kapele sa dozviete na ich web stránke http://bandzone.cz/downtohell.

Už štvrté vydanie metalovej smršte Metal Unleashed nesklamalo + fotografie a video

V koncerte pokračovala Gothic-metalová skupina SIGHISOARA z Bratislavy, ktorá na hudobnej scéne existuje už 15-ty rok. Kapela na levickom koncerte zahrala skladby aj zo svojho druhého albumu "Lost in Transylvania", ktorý vydali minulý rok. Skupina v aktuálnej zostave Rabensblut (Male Operatic and Harsh Vocals, Seki Petrozza (Guitars, Vocals), Edo (Keyboards), Bruno Slow (Bass) a Demogorgon 13 (Drums) vynikajúco rozpumpovala levické publikum svojimi skladbami ako Raven, Lost, či The Call. Viac o kapele sa dozviete na ich web stránke http://bandzone.cz/sighisoara.

Už štvrté vydanie metalovej smršte Metal Unleashed nesklamalo + fotografie a video

Ako posledná kapela večera vystúpili domáci obľúbenci – metalisti zo skupiny Achsar! Tono (gitara a spev), Milan (spev a drumms), Rado (klávesy), Mišo (gitara a spev), Jano (basgitara) a Martin (bicie) napumpovali do všetkých návštevníkov množstvo metalovej energie a aj napriek ich únave z organizovania podujatia, podali vynikajúci výkon hodný profesionálnej metalovej kapely! Skupina stále pracuje na svojom novom albume, takže sa v najbližšom čase máme na čo tešiť! Chalani z Achsaru zahrali svoje skladby napr. ako In Dark Remembrances, Glory Ride, no najmä fanúšikmi najobľúbenejšiu pieseň Old Tavern Song (Krčmová), ktorú dokonca zahrali dva krát, pretože si ju obecenstvo opätovne vypýtalo a spievalo spolu s kapelou! Viac o kapele sa dozviete na ich web stránke http://bandzone.cz/achsar.

Už štvrté vydanie metalovej smršte Metal Unleashed nesklamalo + fotografie a video
Pozrite si naše video z koncertu skupiny Achsar – Old Tavern Song:

Z koncertu sme pripravili fotoreportáž, všetky naše fotografie si môžete pozrieť v našej fotogalérii TU.

Pozrite si aj:

- Metal Unleashed III - levická metalová pecka + fotografie;
- Úspešné pokračovanie metalových radovánok v Leviciach - Metal Unleashed 2;
- Metal Unleashed v podaní štyroch metalových kapiel + fotografie.

zdroj, video a fotografie: www.leviceonline.sk

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre