04222024pon

Metal Unleashed III - levická metalová pecka + fotografie

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 4. decembra 2012 - Sobotný večer 1. decembra 2012 bol v Leviciach metalovým. V Erko club-e sa totiž konalo už tretie vydanie metalového koncertu METAL UNLEASHED III, na ktorom sa tentoraz predstavili kapely Enter The Dead State, Down To Hell, Cells a Achsar. Nálada bola ako vždy výborná a klub plný metalových nadšencov sa mohol tešiť na noc plnú zaujímavých hudobných peciek tohto štýlu.

Metal Unleashed III - levická metalová pecka + fotografie a video s rozhovormi

Karta Levičana už viac ako 90 zliav v Leviciach a okolí – www.vyhodykariet.sk.

 

Ako prvá vystúpila levická melodic metal-core kapela Enter The Dead State. Kvarteto mladých hudobníkov Richie, Marty, Andrew a Zoltán dali dokopy kapelu na jeseň v roku 2010 a na ich levickom koncerte zahrali svoje skladby Dead State, The War, This Night a You Are Dead To Me. Kapela má za sebou úspešnú šnúru po Slovensku Slovakia minitour 2012.

Viac o kapele na:
- http://www.facebook.com/pages/Enter-The-Dead-State-official/184060078323594?ref=ts&fref=ts
- www.bandzone.cz/etds

Stačí lajk a získate informácie o každej zľave Karty Levičana na Facebook http://www.facebook.com/kartalevicana

 

Metal Unleashed III - levická metalová pecka + fotografie a video s rozhovormi

s Facebookom máte z Leviceonline.sk oveľa viac. Stačí lajk a viac noviniek z Levíc a okolia príde priamo k Vám.

Ako druhá v poradí sa pred metaluchtivých nadšencov postavila melodická black metalová kapela z Malaciek Down To Hell na čele s krásnou vokalistkou Maťou. Jedinej zástupkyni nežného pohlavia medzi vystupujúcimi hudobníkmi na celom Metal Unleashed III sekundovali v rámci kapely Kani, Ťapo, Miro, Ľubo a Bensfúr. Ich koncert sa niesol v temných tónoch a predstavili hlavne svoje skladby Smrť a Nemŕtva Nevesta, kapela sa sústreďuje hlavne na tvorbu piesní v slovenskom jazyku, čo je v dnešnej dobe dosť rarita...samozrejme v pozitívnom slova zmysle.

Viac o kapele na:
- http://www.downtohell.sk
- http://www.facebook.com/pages/Down-to-Hell/56695035199

Metal Unleashed III - levická metalová pecka + fotografie a video s rozhovormi

Minor Minotaurus Minorderos, Dan Jr. a Mrtwosh. Tak toto sú pseudonymi tria z thrashovej formácie Cells z Nesluše, ktorá  sa takisto predstavila levickým metalovým fajnšmekrom. Cells predviedli svoje skladby hlavne z ich posledného dema Living in the Crate ale i z ich proma pod rovnomenným názvom Promo.

Viac o kapele na:
- http://bandzone.cz/cells

Metal Unleashed III - levická metalová pecka + fotografie a video s rozhovormi

Na záver koncertu návštevníkom zahrala domáca metalová kapela Achsar, ktorá je bezpochyby mimoriadne obľúbená. Šestica mladých nadaných muzikantov Milan, Tono, Rado, Michal, Jano a Martin rozpútali to pravé metalové šialenstvo a tak si prišiel na svoje každý fanúšik metalu. Na ich koncerte nechýbali obľúbené skladby ako Old Tavern Song, In Dark Remembrances, Come To The Batlle, Black Raven, či Letters From The Dark.
Pred svojim koncertom Achsar-áci vypustili do publika hlavu kapusty s ambíciou, aby ju na konci ich koncertu vrátili, no hneď so začínajúcimi tónmi sa do nej návštevníci z chuti zahryzovali a tak z nej veľa neostalo. Nechýbali rôzne metalové tance "hore bez". Kapela predstavila svojho nového bubeníka už aj levickému publiku, ktorý počas koncertu za bubnami vystriedal tradičného bubeníka a speváka kapely Milana. Ten sa v kapele chystá venovať výhradne len spevu.

Viac o kapele:
- http://bandzone.cz/achsar
- http://www.facebook.com/groups/153347361863/?ref=ts&fref=ts

Metal Unleashed III - levická metalová pecka + fotografie a video s rozhovormi

Z koncertu sme pripravili fotoreportáž, všetky naše fotografie si môžete pozrieť vo fotogalérii TU.

Z koncertu pripravujeme aj videoreportáž spojenú s rozhovormi s jednotlivými kapelami, sledujte Leviceonline.sk.

zdroj a fotografie: www.leviceonline.sk

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre