04202024sob

Koncert rockovej dvojky Carusella v Divadle Pôtoň

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Koncert rockovej dvojky Carusella v Divadle PôtoňBÁTOVCE 31. januára 2011 - Divadlo Pôtoň v Bátovciach pripravilo pre svojich návštevníkov na štvrtok, 3. februára od 19. hodiny koncert izrealskej dvojice Carusella.

 

Dvojka Guy Schechter (bicie, vokály) a Tamar Aphek (gitara, vokály) hrajú na pódiu v komornej zostave, no energia, ktorú zo seba vydávajú by vystačila aj na omnoho početnejšiu kapelu. Ich punk-rockový prejav je spojením melodickejších vokálnych skladieb s dominanciou poctivej rockovej gitary a agresívnejšieho inštrumentálneho zvuku, ktorý hrá najmä bubeník Guy, o ktorom sa hovorí, že hrá tak dobre ako keby mal tri ruky. „Kto nikdy nevidel nespútanú diablicu spievať a ťahať tvrdé tóny až zo samého dna jej telecastera, ten nemôže pochopiť tento príbeh“  napísal o skupine izrealský server 106fm.co.il

 

Skupina vznikla v roku 2007 v Tel Avive a má za sebou debutový album z roku 2009 a bohatú koncertnú históriu. V Bátovciach sa zastaví na svojom zimnom európskom turné, počas ktorého odohrá viac než 40 koncertov.

 

zdroj a fotografia: Michal Somoš, divadlo Pôtoň

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre