04172024str

Koncert Thomasa Andersa z Modern Talking v Leviciach je zrušený

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 9. februára 2022 - Koncert Thomasa Andersa z Modern Talking v Leviciach je zrušený. Ten sa mal konať už v preloženom termíne 25.11.2022.

Koncert Thomasa Andersa z Modern Talking v Leviciach je zrušený

Ako informuje Levická informačná agentúra (LIA), peniaze za zakúpené vstupenky v MsKS Levice je možné vrátiť len na bankový účet (IBAN) kupujúceho, po predložení vstupenky. "Prosíme Vás, aby ste vstupenky spolu s IBAN doniesli osobne do Levickej informačnej agentúry, alebo poslali na e-mail . V prípade nejasností kontaktujte Levickú informačnú agentúru 0903 237 037, 036 - 6318 037," dodala LIA.

zdroj a foto: LIA

Na Voyo.cz nájdete viac ako 2000 filmov, dokumentov a reality shows s najširšiu ponuku českých a slovenských seriálov z platených streamingových služieb.

KVALITNÝ NÁBYTOK, PRODUKTY TOPSHOP, DORMEO, DELIMANO, WALKMAXX, WELLNEO, ROVUS - OBUV A MÓDA - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE - KVALITNÝ ALKOHOL

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Páči sa Vám práca Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT? Podporte nás

Cieľom portálu Leviceonline.sk a regionálnej internetovej televízie TVTEKOVHONT je prinášať Vám aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá a ďalšie užitočné a praktické informácie, ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas najmä z okresu Levice a blízkeho okolia.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť nás môžete poukázaním akejkoľvek sumy na účet nášho občianskeho združenia Regionline.sk:

Slovenská sporiteľňa IBAN:
SK37 0900 0000 0051 5918 8001

konštantný symbol:
0558

TVTEKOVHONT.SK - regionálna internetová televízia zameraná na okres Levice, blízke okolie a regióny Tekov a Hont
Výhodná reklama na Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre