02262020str

Basketbal s Mikulášom - najväčšia mikulášska akcia v meste Levice

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

Basketbal s Mikulášom - najväčšia mikulášska akcia v meste LeviceLEVICE 28 . novembra 2011 - Po roku opäť levický basketbalový klub pripravuje najväčšiu mikulášsku akciu v meste Levice pod názvom MIKULÁŠ S BASKETBALOM, tentoraz v spolupráci so Základnou školou na Saratovskej ul. 85 v Leviciach.

Akcia sa uskutoční v pondelok 5. decembra 2011 od 16.30 hod. v športovej hale v Leviciach.

"Akciu Basketbal s Mikulášom organizuje VI. ZŠ Saratovská 85 v spolupráci s Basketbal Levice už niekoľko rokov. V minulej sezóne sme po prvýkrát presunuli miesto konania akcie z telocvične základnej školy do Športovej haly, čo sa ukázalo ako veľmi dobrý ťah.

Na naše prekvapenie sa do športovej haly dostavilo takmer 300 deti a z tejto akcie sa stala najväčšia Mikulášska akcia v meste.", pochvaľuje si marketingový manažér Basketbalu Levice Ladislav Garaj.

Zaujímalo nás, aký program bude pripravený v rámci podujatia. "Počas programu vystúpia deti zo 6.ZŠ, ako aj z materských škol. Do programu budú zapojení aj hráči basketbalového klubu, ktorí sa zapoja do súťaží s deťmi. Nebude chýbať Mikuláš, darčeky, sladkosti a tiež veľká torta na záver. Na akciu pozývame všetky deti s rodičmi, určite sa dobre zabavia a deti si prídu na svoje," dopĺňa marketingový manažér Ladislav Garaj.

zdroj: Mgr. Andrej Budai, Basketbal Levice

 

PhDr. Soňa Kosorinová, klinický psychológ a psychoterapeut, Levice

Hľadaj v Leviciach a v okolí

Montáž a servis poplašných a zabezpečovacích systémov Levice a okolie - Mont Servis MaR elektro Tibor Budai
 Služby24 - Upratovacie práce - tepovanie áut

Ardox, reklamná agentúra.

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre