05282024uto

Levice - avíza a pozvánky, oznamy o akciách a podujatiach

Benefičný koncert roztancujú Michal David, Cigánsky diabli a S Hudbou Vesmírnou + súťaž o 2x2 vstupenky

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 17. januára 2023 - Priestory Športovej haly v Leviciach sa po troch rokoch obmedzení konečne dňa 28. januára 2023 zaplnia hudbou, smiechom, veselou náladou ľudí mentálne a zdravotne znevýhodnených. Občianske združenie Ostrov a Občianske združenie Milan Štefánik si pre nich pripravili v poradí už 13. ročník benefičného podujatia Objatie tónov.

Benefičný koncert roztancujú Michal David, Cigánsky diabli a S Hudbou Vesmírnou

Na divákov sa už teraz tešia nielen hudobní hostia. Dobrú vec – Priniesť hudobný zážitok ako darček „inak obdareným“, môžete prísť podporiť i vy. Kto Vám zahrá? S Hudbou Vesmírnou, Cigánsky diabli a Michal David a moderovať bude zabávač Jožo Pročko.

Trojica mladých ľudí, to je zoskupenie S hudbou vesmírnou. Ich hudba prináša radosť. A to je i zámerom organizátorov podujatia. Kariéru odštartovali v roku 2015 a hneď veľkým letným hitom Je nám teplo. Vy sa môžete tešiť i na ďalšie ich hity ako Šírime mladosť, S hudbou vesmírnou, Čo chladnička dá a ďalšie a ďalšie. Ak si ich chcete vypočuť, skupina má naozaj šľachetné zámery. Ich piesne sú voľne dostupné na nete k stiahnutiu.

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Benefičný koncert roztancujú Michal David, Cigánsky diabli a S Hudbou Vesmírnou

Na nefalšovaný „cigánsky“ temperament sa môžete tešiť v ďalšej hodinke v podaní Cigánskych diablov. Slovenský orchester pôsobí na hudobnej scéne už 15 rokov. Klasická hudba obohatená o cigánsku hudbu, folklórnu hudbu, jazz, etno a flamenco. Známi sú nie len u nás, ale svoje koncerty už odohrali po celom svete. Na svojom konte majú i niekoľko významných ocenení. Veríme, že tak, ako si získali publikum v koncertných sieňach, si získajú i Vás.

Spoza rieky Moravy príde podujatie podporiť i zahraničný hosť. Michal David. Kto by ho nepoznal. Charizmatický spevák s typickým chripľavým hlasom si za 46 rokov pôsobenia získal mnoho priaznivcov. Jeho piesne poznáme nie len z rádia, ale i z úspešných filmových projektov. A my veríme, že s ním v Športovej hale v Leviciach zažijeme svoj Diskopříběh. Zaznejú určite ďalšie jeho hity ako Každý mi tě lásko závidí, Pár přátel stačí mít či Decibely lásky.

Benefičný koncert roztancujú Michal David, Cigánsky diabli a S Hudbou Vesmírnou

Tešiť sa môžete nielen na hudobných hostí. Pripravený je bohatý sprievodný program. O rozprúdenie atmosféry a naštartovanie tanečnej nálady sa postará Zumba Sonnyes. Sympatická inštruktorka vtiahne do víru tanca latino rytmov. Na divákov čakajú náučné workshopy – enkaustika, pletenie z pedigu, pletenie náramkov, výroba šperkov z drôtu, pletenie z papiera, ozdobovanie sadrových odliatkov a maľovanie na tvár.

Brány Športovej haly sa otvoria o 12h30. O 13h00 je pripravená Zumba a o 14h00 hudobné vystúpenia. Vstup je bezplatný pre osoby s mentálnym a zdravotným znevýhodnením zo zariadení Domovov sociálnych služieb, ZŤP, deti s doprovodom z Detských domovov a pre deti do 140cm. Vstupenky pre verejnosť sú k dispozícii v predpredaji je v sieti Ticketportal v cene 25,- Eur. Kto by chcel prísť na poslednú chvíľu, vstupenky budú v predaji i na mieste v deň konania, cena 35,- Eur.

Text: Júlia Platková
Foto: Milan Maršlaka a Marek Vaco

SÚŤAŽ O 2x2 VSTUPENKY!

Ako sa súťaže zúčastniť?

1. pridajte svoj LIKE k príspevku k podujatiu na Facebook stránke Leviceonline.sk;

2. do komentárov k príspevku napíšte a označte osobu/osoby, s ktorými by ste radi na podujatie išli...a ste v hre! :)

Súťažíme do 25.1.2023 do 21:00 hod. Vylosujeme dvoch výhercov, ktorí získajú po dvoch vstupenkách na toto podujatie. Mená výhercov uverejníme v komentároch ku príspevku podujatia na našej Facebook stránke.

...

KVALITNÝ NÁBYTOK, PRODUKTY TOPSHOP, DORMEO, DELIMANO, WALKMAXX, WELLNEO, ROVUS - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE - KVALITNÝ ALKOHOL

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre