02252024ned

Levice - avíza a pozvánky, oznamy o akciách a podujatiach

Celkom malé divadlo pozýva na benefičné predstavenie "Helverova noc", výťažok pôjde deťom a rodinám na Ukrajine

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 3. marca 2022 - Celkom malé divadlo v spolupráci s Mestským kultúrnym strediskom (MsKS) Levice Vás pozýva na benefičné predstavenie „HELVEROVA NOC“, ktoré sa bude konať 8.3.2022 o 19.00 hod. v levickej synagóge. Ako informuje Levická informačná agentúra (LIA), výťažok z benefičného podujatia bude celý venovaný deťom a rodinám našich divadelných priateľov na vojnou postihnutej Ukrajine.

Celkom malé divadlo pozýva na benefičné predstavenie

Vstupné je dobrovoľné. "Peniaze budú priamo odovzdané prostredníctvom pána Petra Luptovského našim trpiacim ukrajinským priateľom," dodala LIA.

Uvoľňovanie pandemických opatrení sa týka aj kultúrnych podujatí, rušia sa režimy OTP, OP aj OP+. "V zmysle platnej vyhlášky pre vás už od 26. februára 2022 môžeme ísť v REŽIME ZÁKLAD pri maximálnej kapacite.
Pri vstupe na podujatie sa nebudú vyžadované žiadne certifikáty či potvrdenia, aj naďalej však ešte platí povinnosť, mať prekryté horné dýchacie cesty respirátorom FFP2. Ďakujeme vám za vašu trpezlivosť a tešíme sa na vás," uzavrela LIA.

zdroj a foto: LIA

KVALITNÝ NÁBYTOK, PRODUKTY TOPSHOP, DORMEO, DELIMANO, WALKMAXX, WELLNEO, ROVUS - OBUV A MÓDA - NÓRSKA KOZMETIKA - PRE DOSPELÝCH - ŠPORT A VÝŽIVOVÉ DOPLNKY - ŠKOLSKÉ POTREBY - ŠPERKY - ZĽAVY A AKCIE - KVALITNÝ ALKOHOL

Prečítajte si aj:

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre