05282024uto

Levice - avíza a pozvánky, oznamy o akciách a podujatiach

Komédia Pán Strom Radošinského naivného divadla v Leviciach (súťaž)

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)

LEVICE 8. septembra 2021 - V levickom CK Junior sa dňa 14. septembra odohrá komédia Pán Strom Radošinského naivného divadla a my sme si v spolupráci s Mestským kultúrnym strediskom v Leviciach pripravili súťaž o 2x1 vstupenku na toto skvelé podujatie v čase o 16:30 hod.

Komédia Pán Strom Radošinského naivného divadla v Leviciach súťaž

O komédii:
„Príbeh o živej drevine“ – taký podtitul dal Stanislav Štepka nevšednému javiskovému dramatickému rozprávaniu o človeku a prírode v poetickej komédii Pán Strom. Totiž na scéne divákom farbisto porozpráva svoj životný a mimoriadne pútavý príbeh – inak na prvý pohľad mlčanlivý storočný strom – buk. Pútavo pohovorí o všetkom všednom aj nevšednom, veselom i smutnom, poetickom i tragickom, ale hlavne ľudskom, čo sa za tých predchádzajúcich sto rokov dialo na ňom, pod ním a s ním. Rozhovorí sa nielen strom a ľudia naokolo (dedinská rodina, hasiči, poľovníci, samovrah, židovské dievča atď.), ale aj lastovičky, lykožrúty, jelene, ďatle, sova, líška, jazvec, sláviky, vlk, zajac atď.), slovom všetko nadmieru živé. A hádam každý, kto chce podať svoju správu o pestrom, mnohorakom, ale aj inteligentom a nevyspytateľnom živote v lese. Zároveň s príťažlivým životným príbehom stromu a lesa nepriamo sledujeme aj storočné pestré udalosti ľudí a spoločnosti a prichádzame či nepriamo dospejeme k poznaniu, že stromy, príroda, flóra a fauna tvoria humanitnú jednotu a žijú s ľuďmi v neoddeliteľnom spoločenstve, v ktorom sa musíme naučiť spolu žiť a navzájom sa rešpektovať. Nevšedná, poetická hra Stanislava Štepku ponúka veľa nečakaných a prekvapujúcich humorných situácií a nepriamo aj smeruje k morálnemu apelu. Premiéry boli 3. a 4. júna 2021. Režisérom hry Pán Strom je Ondrej Spišák, autorom hudby je Juraj Haško, kostýmová výtvarníčka je Katarína Hollá, výtvarník scény je František Lipták.

Prečítajte si aj:

Účinkujú: Stanislav Štepka, Maruška Nedomová, Viktória Valúchová alebo Petra Gavláková, Bronislava Kováčiková alebo Martina Slobodová, Mojmír Caban alebo Jozef Adamčík, Samuel Spišák alebo Peter Ondrejička, Vladimír Svítek a Ladislav Hubáček.

Kapacita predstavenia je obmedzená podľa COVID AUTOMAT-u, vyhláška č.241 Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky.

Predstavenie trvá: 140 min.

Prosíme návštevníkov podujatia, aby mali počas celého predstavenia prekryté horné dýchacie cesty. Ďakujeme za pochopenie!

Vstupné: 20,00 €

Vstupenky sa predávajú v Levickej informačnej agentúre, Ul. Ľ. Štúra č.3, Levice .Tel.: 036/6318 037, Mobil: 0903 237 037 alebo online: http://www.mskslevice.sk/

Andrej Budai foto - video služby

Andrej Budai foto - video služby - svadby, stužkové slávnosti, rozlúčky, prvé sväté prijímania, slávnostné ceremónie, rodinné a firemné akcie

Ako sa súťaže zúčastniť?

Na Facebook stránke Leviceonline.sk sme uverejnili príspevok k podujatiu.

1. pridajte svoj LIKE k tomuto príspevku;

2. na našej Facebook stránke do komentárov pod príspevok napíšte a označte osobu/osoby, s ktorými by ste radi na podujatie išli.
a ste v hre! :)

Súťažíme do 12.9.2021 do 21:00 hod. Vylosujeme dvoch výhercov, ktorí získajú po jednej vstupenke na toto podujatie dňa 14.9.2021 so začiatkom o 16:30 hod. Mená výhercov uverejníme v komentároch ku príspevku podujatia na našej Facebook stránke.

zdroj a foto: MsKS Levice

Páči sa Vám práca Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT? Podporte nás

Cieľom portálu Leviceonline.sk a regionálnej internetovej televízie TVTEKOVHONT je prinášať Vám aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá a ďalšie užitočné a praktické informácie, ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas najmä z okresu Levice a blízkeho okolia.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť nás môžete poukázaním akejkoľvek sumy na účet nášho občianskeho združenia Regionline.sk:

Slovenská sporiteľňa IBAN:
SK37 0900 0000 0051 5918 8001

konštantný symbol:
0558

FIRMY a ŽIVNOSTNÍCI POZOR! VÝHODNÁ REKLAMA NA LEVICEONLINE.SK a TVTEKOVHONT TU.

TERAZ AKCIA! Objednajte si u nás reklamu na určité obdobie a získate ju na 2x dlhšie!

TVTEKOVHONT.SK - regionálna internetová televízia zameraná na okres Levice, blízke okolie a regióny Tekov a Hont
Výhodná reklama na Leviceonline.sk a TVTEKOVHONT

Tieto stránky používajú súbory cookies.

Tým, že na stránkach zotrváte, súhlasíte s tým, že ich môžeme používať.

Dobre